Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

HP lanceert eerste zakelijke Officejets met ePrint

14 september 2010 - 10:463 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieHP Inc.

HP breidt zijn Officejet-lijn met de HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One serie en de HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One. Het zijn de eerste printers voor klein- en middelgrote bedrijven en gebruikers met een thuiskantoor die met het internet verbonden zijn, inclusief ’s werelds eerste wide-format all-in-one printer met web connectiviteit.

De HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One serie en de HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One zijn op de markt gebracht voor bedrijven die op zoek zijn naar een all-in-one printer die indrukwekkende resultaten boekt, kosten bespaart en gebruik maakt van de nieuwe ePrint technologie.

De HP ePrint technologie, verwerkt in de nieuwe printers, biedt klanten de vrijheid en gemak om te printen van ieder mobiel apparaat, waar dan ook. Iedere printer krijgt een e-mailadres waardoor je eenvoudig een printopdracht kan geven wanneer je onderweg bent en klanten of collega’s direct kunnen printen op kantoor – drivers en software zijn dus niet meer nodig. Daarnaast kunnen zakelijke klanten van HP content van het web printen zoals sjablonen en opgeslagen documenten zonder een PC. Op de printer zitten HP print applicaties die gebruikt worden via de touchscreen van de printer.

De HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One serie omvat twee modellen:
– De HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One beschikt over:
o Een 6 cm groot touchscreen waar gebruikers printapplicaties kunnen vinden en printen vanuit het web.
o Een printsnelheid vergelijkbaar met die van een Laserjet: 15 pagina’s per minuut in het zwart en 11 pagina’s per minuut in kleur.
o Een 35-pagina dubbelzijdig automatische document feeder.
o De mogelijkheid te scannen en te faxen en om een dubbelzijdig document te kopiëren op één pagina.

– De HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One beschikt over:
o Dezelfde features als de HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One met ondermeer het verschil dat de touchscreen 10,9 cm is en een 50-pagina dubbelzijdig automatische document feeder heeft.
– De HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One beschikt over:

o De mogelijkheid om te printen vanaf 8 x 13 cm tot 33 x 48 cm (A3+ papier grootte).
o Fax, scan en kopieer functionaliteit, dat printsnelheden haalt tot 10 pagina’s per minuut en 7 pagina’s per minuut in kleur.
Prijs en beschikbaarheid

De HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One is in Nederland vanaf nu verkrijgbaar voor een adviesverkoopprijs vanaf €269. De HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One is in Nederland vanaf nu verkrijgbaar voor een adviesverkoopprijs vanaf €349. De HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One is in Nederland vanaf nu verkrijgbaar voor een adviesverkoopprijs vanaf €299.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs