Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Computerhulpen sluiten zich aan bij ICTWaarborg

15 september 2010 - 09:07ActueelInnovatie & TransformatieICTWaarborg

De belangrijkste organisaties die computerhulp aan huis verlenen, bieden consumenten voortaan meer zekerheid doordat zij zich hebben aangesloten bij de brancheorganisatie ICTWaarborg. In het totaal gaat het om meer dan 400 computerhulpbedrijven.

Onlangs werd al bekend dat de brancheorganisatie voor computerhulp BOCOH was opgegaan in ICTWaarborg. Ook de organisaties DigiProfs, Experteam en Guidion Computerhulp sluiten zich hier nu bij aan.

Consumenten die gebruikmaken van de diensten van deze bedrijven krijgen voortaan de mogelijkheid bij problemen een beroep te doen op een onafhankelijke geschillencommissie. Daarnaast biedt de brancheorganisatie de consument hulp als een computerhulporganisatie en het daarbij aangesloten bedrijf niet meer zouden bestaan en er bijvoorbeeld nog garantieverplichtingen moeten worden nagekomen.

Maarten Roerink en Leo Helgers, directeur van respectievelijk Guidion Computerhulp en Experteam, vinden de aansluiting bij ICTWaarborg een logische stap. "Een goed werkende computer met internet is inmiddels net zo belangrijk als een goed werkende de cv-ketel in de winter. En net zoals bij de cv-ketel, doe je voor goed onderhoud beroep op een vakman. Met de oprichting van de vakgroep ICTWaarborg Computerhulp willen wij consumenten de zekerheid van écht goede computerhulp bieden."
Roger Gösele van DigiProfs onderschrijft die mening. De aansluiting bij ICTWaarborg heeft volgens hem ook zonder meer te maken met de professionalisering van de branche. "Onderdeel daarvan is dat je je klanten zoveel mogelijk zekerheid wilt geven. En bij ICTWaarborg krijgt de consument zekerheden die zelfstandige ondernemers niet kunnen bieden."

Voor Sander Vale, voorzitter van ICTWaarborg, past deze nieuwe stap geheel bij de ontwikkeling van de brancheorganisatie. "Begin dit jaar zijn we gestart als waarborginstantie die consumenten zekerheden biedt. Dat heeft duidelijk zijn vruchten afgeworpen, want steeds meer computergerelateerde bedrijven sluiten zich bij ons aan."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Waarom AWS een oude server te pletter liet vallen

    Innovatie & Transformatie

    Atos breidt voetbal-activiteiten uit naar Zuid-Amerika

    test
    Innovatie & Transformatie

    Van interne tests naar succesvol extern gebruik

    deal ceo
    Carrière

    Kort: Groen ceo-af bij Just Eat Takeaway, nieuwe naam voor CIS (en meer)

    cryptomixer
    Security & Awareness

    Europol schakelt cryptomixer uit

    Vissen, hengel
    Innovatie & Transformatie

    Alle 13 goed!

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs