Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Zscaler introduceert Cloud Security Service in Nederland

18 oktober 2010 - 14:26ActueelSecurity & AwarenessZscaler

Zscaler, aanbieder van cloud security-oplossingen, demonstreert tijdens de beurs InfoSecurity 2010 op 3 en 4 november 2010 in de Jaarbeurs in Utrecht voor het eerst in Nederland zijn geïntegreerde, cloud-gebaseerde web- en e-mailbeveiliging. Deze SaaS-dienst consolideert diverse producten voor verschillende gateways, minimaliseert de beheerlasten en zorg voor maximale veiligheid. De nieuwe beveiligingsdienst van Zscaler omvat een wereldwijd cloud-netwerk van meer dan veertig datacenters, waardoor een latency-vrije filtering van web- en e-mailverkeer kan plaatsvinden.

Op stand E094 zullen cloud-experts van Zscaler aan de hand van praktijkvoorbeelden de voordelen en mogelijkheden van de cloud-architectuur demonstreren. Centraal hierbij staat het onderling samenwerken en de bescherming van mobiele werknemers. Ook de eenvoudige implementatie van het geldende beveiligingsbeleid van organisaties in de cloud-oplossing komt aan bod.

De nieuwe Cloud Security Service vereist geen installatie van software of hardware. Ook is het niet nodig om vooraf te investeren. Gebruikers rekenen af op basis van het daadwerkelijke gebruik en kunnen desgewenst deellicenties afnemen. Hierdoor kunnen zij tot vijftig procent besparen op kosten in vergelijking met conventionele proxysystemen. Naast de klassieke detectie- en filtermethoden, zoals URL-filtering, antivirus en antispyware, biedt de nieuwe webdienst van Zscaler gedegen beveiliging tegen complexe bedreigingen, zoals zero day exploits, schadelijke inhoud via diverse Web 2.0-toepassingen en P2P-verbindingen.

"Met onze aanwezigheid op InfoSecurity en het feit dat we binnenkort een nieuw datacenter in Amsterdam openen, geven wij ons ‘time to cloud’-signaal af in Nederland", aldus Daniel Wolf, Territory Manager Midden-Europa bij Zscaler. "Onze eerste klanten voor deze oplossing zijn met onder andere de levensmiddelenfabrikant apetito b.v. al een feit. We zijn momenteel op zoek naar innovatieve resellers die het cloud-businessmodel hebben omarmd om onze klantenkring in Nederland verder uit te bouwen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    De zwakste schakel telt

    Security & Awareness

    ‘Ai net zo goed in phishen als mensen’

    Data & AI

    Kort KickstartAI verlengt samenwerking met oprichters, Dave Maasland verkoopt bedrijf aan Eset (en meer)

    Security & Awareness

    Hadrian vindt in recordtijd ernstige overheidslekken met goedkope ai

    Security & Awareness

    Cybersec Europe verwacht 75 na­ti­o­na­li­tei­ten in Brussel

    Zorg

    ChipSoft-ziekenhuizen bijna hersteld van ransomware-aanval

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs