Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Mirjam Roos wordt operationeel manager bij Infotheek

22 oktober 2010 - 14:54ActueelWerkplek & BeheerInfotheek
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vanwege de sterke groei heeft Infotheek zijn organisatie uitgebreid met een project management office.

Per 1 oktober 2010 is Mirjam Roos bij Infotheek benoemd als operationeel manager. Tot voor kort was zij werkzaam als gerechtssecretaris bij het Gerechtshof in Den Haag. Infotheek en Roos zijn echter geen onbekenden van elkaar; tot begin 2009 was zij ook al circa zeven jaar werkzaam als onder meer projectleider bij Infotheek. Ze wordt naast het project management office ook verantwoordelijk voor de marketing en public relations, het call center, de facilitaire dienst, personeelszaken, recruitment en juridische zaken.

Jordy Kool, commercieel directeur van Infotheek, is uiterst content met de terugkeer van Roos: "De groei van de organisatie in combinatie met de veelheid aan projecten bieden ruimte aan versterking van het managementteam en met haar halen we een deskundige, ervaren en gedreven manager aan boord. Verder levert de terugkeer van een voormalige werkneemster ons uiteraard een praktisch voordeel op: zij kent de weg en zal snel up-to-speed zijn. En dat laatste is zeker noodzakelijk; ze kan meteen aan de slag met een volle agenda."

Roos is enthousiast over haar nieuwe functie bij haar ‘oude’ werkgever: "Ik ben Infotheek altijd in de media blijven volgen, en met trots. De filosofie, het personeelsbeleid en de dynamiek van het bedrijf vormden voor mij, naast de veelzijdigheid aan werkzaamheden, redenen om deze uitdaging aan te gaan. De komende jaren mag ik met mijn team een inhoudelijke bijdrage gaan leveren aan de verdere groei van Infotheek. Het zal mijn taak zijn om een optimaal rendement te realiseren met de beschikbare resources. Ik beschouw de verdere professionalisering van de interne organisatie en ondersteuning van de salesafdelingen als mijn belangrijkste taken, waarbij uiteraard kwaliteit hoog in het vaandel zal blijven staan."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs