Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

‘Resellers niet altijd voorbereid op cloud computing’

29 november 2010 - 09:55ActueelDigital TransformationChadwick Martin Bailey (CMB)
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Bijna tweederde van grootzakelijke klanten vindt dat ict-dienstverleners niet goed voorbereid zijn om hen te ondersteunen op het gebied van cloud computing. Dit meldt het Amerikaans onderzoeksbureau Chadwick Martin Bailey (CMB).

In een het CMB Tech Pulse survey zijn 247 it-beslissers ondervraagd over hun mening over en verwachting van cloud computing. 54 procent van de ondervraagden vindt dat hun kanaalpartners meer trainingen zouden moeten volgen op het gebied van cloud computing, waardoor ze beter zijn voorbereid. 12 procent van de ondervraagden vindt dat veel partners helemaal niet zijn voorbereid op op cloud computing. 34 procent zeg dat partners wel goed voorbereid zijn. 28 procent van de ondervraagden maakt plannen voor cloud computing. De respondenten zeggen dat het aantal workloads op cloud-architecturen zal verdubbelen.

De meeste it-afdelingen gaan voor interne cloud oplossingen, ofwel private clouds. Het gaat hierbij meestal om samenwerkingssoftware, databases, zakelijke e-mail en online agenda’s.

Wel zijn er onder de respondenten zorgen over migratie naar de cloud, zoals security en het kostenplaatje. Leveranciers van cloud computing-oplossingen moeten dus beter hun best doen om veilige en simpele prijsmodellen aan te bieden, aldus CMB.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Eén reactie op “‘Resellers niet altijd voorbereid op cloud computing’”

    1. Alfred den Besten schreef:
      29 november 2010 om 23:15

      Dit is wel een beetje een ‘open deur’ onderzoek uitkomst. De gehele geschiedenis van de IT sector toont aan dat resellers, de uitzonderingen daar gelaten, altijd achter de feiten aanlopen. Ten eerste heeft dit te maken met het zogenaamde ‘leven bij de dag’ en verder worden trends als Cloud ook gepushed door de vendors en wordt een reseller derhalve geforceerd om mee te gaan of af te vallen. Daarbij komen de hoge investeringen die resellers telkens moeten doen om hun technisch personeel qua kennis up to date te houden. Het zou de vendors sieren wanneer zij niet alleen omzet uit het kanaal halen, maar er ook meer kennis in zouden stoppen.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Linux Foundation wil met OpenGrid netplanning verbeteren

    IT Industry news

    40 miljoen beschikbaar voor wedstrijd energiezuinige ai-chips

    shutterstock_2492545613
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale autonomie: InSpark brengt beide samen

    IT Strategy & Governance

    Vijf regionale labs voor immersieve ervaringen

    Cloud & Infrastructure

    TenneT blijkt koper van datacenter ITB2 in Apeldoorn  

    IT Strategy & Governance

    ABN Amro: ict-sector herstelt zich fors

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs