Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

AFAS werkt samen met Xelion voor geïntegreerde zakelijke telefonieomgeving

17 december 2010 - 11:253 minuten leestijdActueelIT Strategy & Governance
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Xelion is vanaf heden AFAS Certified Partner. Xelion is gespecialiseerd in het ontwikkelen van laagdrempelige software oplossingen voor telefonie met interfaces naar CRM-applicaties. De samenwerking tussen Xelion en AFAS, leverancier van één geïntegreerd softwarepakket (ERP), levert een volledige bedrijfsoplossing voor de zakelijke markt. Bedrijven die de oplossing gebruiken kunnen ‘slimmer’ werken.

Het Nieuwe Werken, dat maakt dat medewerkers mobieler, efficiënter en effectiever of wel ‘slimmer’ kunnen werken, blijft toenemen. Ruim 93 procent van de Nederlandse werknemers staat hier positief tegenover. De behoefte aan software die Het Nieuwe Werken mogelijk maakt gaat hiermee gelijk op. Zo is er een groeiende behoefte onder zakelijke gebruikers om hun zakelijke applicaties op de PC te koppelen aan de telefonieomgeving. Software ontwikkelaars AFAS en Xelion slaan nu de handen in een om te voldoen aan deze behoefte en brengen samen hun geïntegreerde bedrijfsoplossing voor VoIP naar de zakelijke markt.

Jules Plevier, Partnermanager AFAS: ‘Xelion is een partij die zich heeft bewezen met zijn gebruiksvriendelijke oplossingen die complementair zijn aan die van ons. Als AFAS Certified Partner kan Xelion zijn klanten nu een totaaloplossing bieden en ook onze klanten hebben voordeel bij deze samenwerking, het is een echte kruisbestuiving. Wij leveren en implementeren ERP-software, genaamd AFAS Profit. Xelion is verantwoordelijk voor de implementatie van hun dienst. Daarbij wordt de werking door ons zowel als door Xelion geborgd. Voor allerlei bedrijven, waaronder het MKB, komt deze standaardoplossing tegen een relatief kleine investering binnen handbereik’

De integratie van de oplossingen van beide partijen heeft geresulteerd in de mogelijk voor klanten om naadloos vanuit AFAS Profit over Xelion te kunnen bellen. Daarnaast kunnen gebruikers gegevens van gesprekken opslaan in de CRM-module, klantkaarten openen wanneer er een inkomend gesprek is en met één muisklik vanuit AFAS een gesprek opzetten. ‘Slimmer’ werken is het gevolg. Arthur van den Ende, directeur van Xelion, geeft een paar voorbeelden: ‘Denk aan de medewerker debiteurenbeheer die direct vanuit de debiteurenadministratie gesprekken kan opzetten met klanten en na afloop direct beschikt over een gearchiveerd telefoongesprek waarin alle gemaakte afspraken zijn vastgelegd. Of een makelaar die als er een klant belt direct vanuit CRM ziet om welke klant het gaat en of deze recentelijk nog huizen heeft bezichtigd.’
AFAS partnernetwerk
AFAS heeft sinds anderhalf jaar een partnernetwerk. AFAS Certified Partner is een samenwerkingsvorm , waarbij AFAS de gecertificeerde partner ondersteunt met een gemeenschappelijke oplossing voor klanten en een ontwikkeld businessplan en training. De visie van AFAS staat voor totaalautomatisering. Om de voordelen van één totaaloplossing te behalen, werkt AFAS samen met (gecertificeerde) partners in verschillende categorieën. Door de koppeling met de verticale branchesoftware voor bijvoorbeeld het MKB wil AFAS zijn markt verder verbreden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Europa wil minder Amerikaanse tech, maar blijft afhankelijk

    Cloud & Infrastructure

    Explosie in Israëlische fabriek en zwakke pc-markt teisteren Intel

    IT Industry news

    Kort: Grootste cryptodiefstal ooit treft Binance, Wolters Kluwer vangt 40 miljoen voor Steuertipps (en meer)

    Pim de Witte
    IT Strategy & Governance

    Jonge techmiljardair Pim de Witte wil vooral grip houden op ai

    IT Strategy & Governance

    ‘Pushing Boundaries’ centrale thema Computable Awards 2026

    Cloud & Infrastructure

    Alphabet ziet kasgeld opdrogen door ai-race

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs