Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Adversitement komt met ActCorrect

18 januari 2011 - 13:06ActueelData & AIAdvertisementMicrosoftMozilla
externe partij
externe partij

Adversitement introduceert ActCorrect, een correctiemodel dat rekening houdt met de invloed van privacy settings op online gegevens. Het model maakt gebruik van de websitebezoekers die zich kenbaar maken, om zo uitspraken te doen over de onbekende bezoekers. Alle relevante invloedsfactoren worden hierbij in acht genomen. ActCorrect is erop berekend dat het aantal ‘unieke’ bezoekers behoorlijk beïnvloed kan worden door het niet opslaan of verwijderen van cookies

Online analytics specialist Adversitement introduceert ActCorrect: een correctiemodel dat de betrouwbaarheid van online analytics inzichtelijk maakt. Door de introductie van ‘do-not-trackfuncties’ in internetbrowsers en de teruglopende levensduur van cookies ligt de representativiteit van online analytics onder vuur.

Internetbrowsers nemen steeds meer maatregelen om de privacy van internetgebruikers te waarborgen. Zo rust Microsoft zijn Internet Explorer 9 uit met zogenaamde Tracking Protection, en krijgt ook Mozilla FireFox een ‘do-not-trackbutton’. De meeste browsers beschikten al over een 'private browsing'-optie waarbij alle sporen na het browsen worden uitgewist. Hiermee heeft de websitebezoeker weer controle over zijn eigen privacy. Een goede zaak, zo vindt online analytics specialist Adversitement. Het is immers realiteit dat internetgebruikers momenteel ongerust zijn over hun privacybescherming. Adverteerders en publishers dienen dit, ter voorkoming van ernstige reputatieschade, te respecteren.

Meer over

Business IntelligenceFirefoxPrivacy

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Copilot
    ActueelSecurity & Awareness

    Microsoft Copilot liet geheime toegang tot bedrijfsdata toe 

    AchtergrondCarrière

    Gazonnetje of golfbaan maaien via de cloud

    ai employee ai-werknemer
    ActueelData & AI

    Kort: Overheid start NEN 7510-onderzoek naar labhack, ai neemt banen over en is grootste internetgebruiker (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    Jan-Pieter d'Anvers
    AchtergrondSecurity & Awareness

    ‘Als we data veilig willen houden, moeten we ons haasten’

    Anoniem smartbril smart glasses
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: QR-phishing evolueert, opbrengst gen-ai valt tegen, bril nu security risk (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs