Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Deltek breidt in Benelux uit voor Europese groei

14 maart 2011 - 10:18ActueelSoftware & DevelopmentDeltekMaconomy
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Amerikaanse erp-leverancier Deltek gaat uitbreiden in Nederland. Ook opent dit bedrijf een vestiging in België. Het softwarebedrijf wil via de Benelux groeien in Europa. De op projectmanagement toegespitste leverancier zette in 2010 met de overname van de Deense branchegenoot Maconomy voet op Europese bodem. Voor het einde van 2012 opent het bedrijf nog vestigingen in Duitsland en Frankrijk, voorspelt Benelux-directeur Henk Jan Onstwedder: 'Het probleem is onze naamsbekendheid.'

De Nederlandse organisatie van Deltek, die kantoor houdt in Amstelveen, moet binnen een twee jaar verdubbelen van de huidige twintig man naar ongeveer veertig medewerkers, vertelt Benelux-directeur Onstwedder. Van de wereldwijde omzet van 350 miljoen euro in 2010 werd ongeveer 2 procent in de Benelux behaald. 'Dat percentage moet verdubbelen', aldus de Benelux-directeur.

In Nederland gaat de leverancier in de markt voor middelgrote bedrijven de concurrentie aan met partijen als All Solutions en Unit4. Volgens Onstwedder geven sterk groeiende projectorganisaties vaak aan dat oplossingen van leveranciers als Accountview, Afas en Exact niet meer toereikend zijn. Hij stelt dat de software van Deltek specifiek is toegespitst op projectmanagement en daardoor anders is opgebouwd dan de vaak vanuit de logistiek ontwikkelde pakketten van traditionele erp-leveranciers.

De leverancier opent een kantoor in het Belgische Diegem. Het bedrijf benoemt Jan Bultinck tot verkoopdirecteur voor België en Luxemburg. Bultinck werkte voorheen voor SAP en was business development manager bij Ordina.

Tauw

Deltek richt zich op softwareondersteuning van projectmanagement bij urenschrijvende organisaties als architecten- en ingenieursbureaus, reclame- en pr-bureaus, accountants, ict-dienstverleners en managementadviesbureaus. Nederlandse klanten zijn architectenbureau OMA van Rem Koolhaas en, recent, ingenieursbureau Tauw.

Het halverwege 2010 overgenomen Maconomy behaalde zelfstandig een jaaromzet tussen de 50 en 60 miljoen euro.

Meer over

DienstenProjectmanagement

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Maconomy ontwikkelt X1 samen met gebruikers

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Oud-Exacttopman leidt Benelux-vestiging Maconomy

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Gilde investeert in Maconomy

    ActueelGovernance & Privacy

    Van den Berg Groep kiest Deltek Vision-ERP

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs