Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Mobile BI

14 maart 2011 - 16:11ActueelData & AI
externe partij
externe partij

Mobile Business Intelligence is het draadloos benaderbare BI systeem op een gebruiksvriendelijke manier toegepast. We bewaren en verzamelen steeds meer data, maken daarmee steeds meer informatie en gretig maken we gebruik van deze informatie om een concurrentievoordeel te behalen. Mobile BI is de verzamelnaam voor producten en diensten die alle vormen van Business Intelligence mobiel beschikbaar maken.

Voorbeeld voor de consultancy branche:
In de consultancy branche worden flink wat kilometers gemaakt en daarmee staan de consultants ook een ruime tijd in de file. Het overgrote deel van de consultants heeft een telefoon met internet waarop zijn of haar email binnen komt.
Klant en Project informatie is bijna altijd alleen beschikbaar via een ‘normale’ computer, de laptop van de consultant. Deze informatie kan mobiel beschikbaar worden gemaakt om wachttijd op bijvoorbeeld vliegvelden, in de file en voor recepties nuttig te maken.
Tegenwoordig willen consultants meer betrokken zijn bij de clubs waar ze voor werken. Inzicht in de prestatie van deze club is dus een logisch gevolg. Ze hebben behoefte aan klant- en projectinformatie plaats en tijd onafhankelijk. Inzicht in de prestatie is voor de ‘nieuwe professional’ niet meer dan logisch en een verwachting waar je als club aan moet voldoen.

Onze rol:
Finext helpt bij het realiseren van deze nieuwe technologie. Wij hebben ervaring met verschillende mobiele technieken en de processen die daar aan ten grondslag liggen. Wij geven antwoord op vraagstukken rond architectuur, veiligheid en de selectie van de juiste applicatie.

Wij hebben ervaring met het aansluiten van uw bestaande Business Intelligence applicatie(s) op mobiele apparatuur. Zo is niet noodzakelijk het wiel twee maal uit te vinden en is ook het beheer van de databronnen, koppelingen en security vereenvoudigd. Onder deze applicaties vallen onder andere SAP BO, MicroStrategy, IBM Cognos, Microsoft Reporting Services en Oracle.

Meer over

Business Intelligence

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ai in de zorg
    Overheid

    Slimme zorg vraagt om slimme data: VWS bouwt versneld aan ai-infrastructuur

    ai klusjes gig
    Data & AI

    Kort: Java en ai-tools vernieuwd, klusjes scoren (en meer)

    ai
    Data & AI

    VS nog op kop in ai-race, maar China wil meer riskeren voor opschalen

    Carrière

    Deloitte: geen verband tussen inzet ai en personeelskrimp

    Data & AI

    Kort: Innobrix wint Google-prijs, anonieme ai helpt zorg nog meer (en nog meer)

    Agent op zoek naar productinfo
    Data & AI

    Productinformatie-leverancier Icecat introduceert MCP-connector voor ai-agents

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs