Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Human Inference benoemt nieuwe CEO

13 april 2011 - 10:03ActueelInnovatie & TransformatieHuman Inference
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Arnhemse leverancier van software voor het analyseren en verbeteren van datakwaliteit, Human Inference, heeft Winfried van Holland benoemd tot ceo. Hij vervangt Sabine Palinckx die sinds maart 2009 de functie van ceo bekleedde. Van Holland die sinds 2007 voor het bedrijf werkt, was voorheen actief als cto. Het is nog niet bekend wat Palinckx gaat doen.

Van Holland heeft ruim twintig jaar werkervaring in de automatisering. Hij begon zijn carrière als software-architect bij Baan en werd daar later benoemd tot manager development. Daarna werkte hij als productmanager voor Invensys, SSA Global en Cordys.

Volgens Human Inference breidde het bedrijf onder Palinckx' leiding internationaal uit en werd het productaanbod ingericht op het leveren van diensten. De leverancier laat weten: 'Sabine Palinckx acht de tijd nu rijp om nieuwe uitdagingen te zoeken en de implementatie van nieuwe technologieën, de verdere uitbouw van het partnerkanaal en de ondersteuning van bestaande en nieuwe klanten over te dragen aan Winfried van Holland.'

Palinkcx is het daar mee eens. 'Dit is een keuze die ik op persoonlijke gronden heb gemaakt. Er is niets vervelends tussen Human Inference en mij en we gaan met een goed gevoel uit elkaar. Ik heb veel vertrouwen in de richting die we met Human Inference zijn ingeslagen en we worden ook door onze klanten en partners hierin in toenemende mate bevestigd.'

Sabine Palinckx werkte eerder voor SAP en Business Objects en won in 2008 de Computable Award voor Ceo van het jaar.

De Telegraaf

Het 25-jarige Human Inference levert software voor verbetering van datakwaliteit. De programmatuur is gebaseerd op natuurlijke taalverwerking en toegesneden op grote databases. Het bedrijf heeft 250 klanten, waaronder Aegon, ANWB, Achmea, Essent, ING, De Telegraaf en Wehkamp.

Het bedrijf heeft, naast de hoofdlocatie in Arnhem, vestigingen in België, Engeland, Duitsland en is vertegenwoordigd in Denemarken, Frankrijk, Italië, Spanje, Zwitserland, Oostenrijk en Maleisië.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Carrière

    Per­so­neels­te­kort stuwt in­ves­te­rin­gen in au­to­ma­ti­se­ring en ai

    Innovatie & Transformatie

    EU’s deeptech-fonds officieel van start

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    Software & Development

    Rabobank ruilt in 2028 Siebel in voor Salesforce en Informatica

    Security & Awareness

    Eset, Microsoft en Palo Alto Networks stra­te­gi­sche cy­ber­part­ners van Navo

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs