Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Dutch Cloud combineert diensten met IBM SmartCloud

16 mei 2011 - 21:05ActueelWerkplek & Beheer
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Dutch Cloud is IBM Business Partner en heeft op basis van IBM-technologie een IaaS-platform ontwikkeld waarbij klanten en partners volledige controle hebben over de wijze waarop de architectuur en de veiligheidseisen van haar cloud worden ingericht. Dutch Cloud noemt dat een “Enterprise private Cloud”.

Vorig jaar werd er al een langdurige samenwerkingsovereenkomst getekend met IBM Global Services ten aanzien van het gezamenlijk leveren van cloud oplossingen aan middelgrote bedrijven. Dutch Cloud heeft nu aangekondigd om ook de onlangs geïntroduceerde SmartCloud oplossing van IBM te gaan wederverkopen. IBM SmartCloud kan snel toegang geven tot een beveiligde, virtuele serverinfrastructuur die ingezet kan worden voor verschillende doeleinden zoals bijvoorbeeld test- en ontwikkelomgevingen. Juist daarom wil Dutch Cloud deze oplossing in zijn diensten portfolio opnemen en ziet het als een aanvulling op haar huidige portfolio.

Voor test- en ontwikkelomgevingen en specifieke virtuele omgevingen zal Dutch Cloud daarom de komende maanden steeds vaker de SmartCloud oplossing van IBM in gaan zetten. "Dit soort combinaties noemen de Amerikanen een "Best of both Worlds" toepassing. Dat geldt zeker in deze samenwerking", aldus Martijn van Zoeren, Managing Partner bij Dutch Cloud.

Dutch Cloud is een Nederlandse cloud computing aanbieder en gespecialiseerd in "Infrastructure as a Service" (IaaS). De organisatie levert afgeschermde "clouds" voor klanten met optimale veiligheid, waarbij klanten en partners een hoge mate van controle kunnen uitoefenen op zowel de implementatie als de wijze waarop de omgeving wordt beheerd. Alle omgevingen zijn volledig van elkaar gescheiden en klanten hebben flexibiliteit. Hiermee wordt dus een zogenaamde "Private Cloud" geleverd.

Zoals de naam Dutch Cloud al zegt, draaien alle omgevingen in Nederland -verdeeld over meerdere locatie- en voldoen aan alle mogelijke veiligheidseisen. Er worden garanties afgegeven ten aanzien van de beschikbaarheid van de infrastructuur en dus worden de omgevingen 24 uur per dag, 7 dagen per week gemonitored en gemanaged. Door de jarenlange ervaring binnen het bedrijf kan men klanten ook begeleiden bij de migratie, integratie met bestaande bedrijfsprocessen en het maken van koppelingen met bestaande infrastructuur van klanten en partners (hybride cloud oplossing).

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs