Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Uniserver & Azlan

06 juni 2011 - 12:03ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Cloud Hosting dienstverlener Uniserver en Value Add distributeur Azlan, zijn een officieel samenwerkingsverband aangegaan voor het op de markt brengen van het Uniserver Cloud-in-a-box Partner concept. Zij zijn tot deze samenwerking gekomen door de partnerstrategie die beide organisaties voeren en het feit dat bij het ‘Cloud’ oplossingen en ‘Infrastructure as a Service’ nauwe samenwerkingsverbanden fundamenteel zijn.

Uniserver en Azlan begeleiden partners gedurende de pre-sales fase en offerte trajecten van Cloud Servers tot en met een Infrastructuur as a Service (IaaS), waarbij de partner de benodigde resources geheel op maat kan afnemen en in staat is om, samen met Uniserver, demonstraties en Proof of Concepts (POC’s), uit te voeren voor de eindgebruiker.

Imre Husen, Manager Sales Azlan Nederland: "Een partner kan nu zelfstandig een volledige IaaS ‘Infrastructure as a Service’ omgeving als dienst aanbieden zonder investeringen in hardware en virtualisatie laag. De partner voorziet in de additionele inrichting (installatie/migratie) & dienstverlening (beheer), zoals zij dat nu ook doen. De eindgebruiker betaald enkel voor de functionaliteit en krijgt service en support als onderdeel van het contract dat de partner met Uniserver afsluit. Azlan kan uiteraard ook helpen met additionele Software as a Service oplossingen van partners als Microsoft, Citrix, VMware, RES Software en andere. Wij hebben het volste vertrouwen in Uniserver als partner, Uniserver heeft veel ervaring met ‘IaaS’ diensten en uitstekend geoutilleerd datacentra van waaruit ze haar Cloud diensten aanbieden. Diensten die voor ons onmisbaar zijn binnen het "Cloud Hosting concept".

Hugo van Diepen, Commercieel directeur van Uniserver: "Uniserver stelt IT partijen in staat om diensten vanuit de cloud aan te bieden. Door slim (samen) te werken kunnen we dit zeer succesvol doen. Sinds onze start, 11 jaar geleden, hebben we samen met onze partners meer dan 800 succesvolle cloud omgevingen opgeleverd. Daarbij willen we onze partners in staat stellen om een volwassen cloud propositie in de markt te zetten, waarbij de partner dit als ‘nieuwe’ dienst kan aanbieden en tegelijkertijd zijn toegevoegde waarde en onderscheidend vermogen verder toe ziet nemen. Onze keuze voor Azlan is vanwege hun value-add positie en doelstelling om de komende jaren een leidende positie voor Cloud diensten in Nederland in te gaan nemen".

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Over post-quantum security (en waarom je nú moet handelen)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    RIVM moet grip houden op doorontwikkeling Praeventis  

    TNO
    ActueelInnovatie & Transformatie

    TNO: zonder megaclusters geen nieuwe ASML

    MagazineInnovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Onzekere inkoper

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs