Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Iceleads haalt startkapitaal op bij iMerge (Icecat)

19 juli 2011 - 08:10ActueelIT Strategy & Governance

Het nieuwe online lead management netwerk, Iceleads, haalt kort na oprichting een half miljoen euro startkapitaal op bij iMerge. iMerge, ebusinessinvesteerder, participeert onder meer in Icecat, wereldwijd uitgever van productinformatie.

Iceleads helpt fabrikanten bij het converteren van bezoekers op hun fabrikanten-websites in verkopen via kanaalpartners. De nieuwe, innovatieve dienst van Iceleads wordt momenteel gepilot door enkele fabrikanten.

Iceleads-oprichter Joris Kroese heeft als ondernemer aan de wieg gestaan van enkele e-business ondernemingen. Over de investering in zijn nieuwe bedrijf zegt hij: "We zijn al ruim een jaar bezig met de voorbereiding. Momenteel wordt de pilotdienst voor twee fabrikanten opgeleverd en is er grote belangstelling bij andere merken. Met de funding is Iceleads in staat het komende jaar de dienst volledig door te ontwikkelen om aan de hoge eisen van internationale merken tegemoet te komen. Ik heb er veel vertrouwen in dat Iceleads zal uitgroeien tot een internationale speler van formaat. Het binnenhalen van dit startkapitaal onderstreept dat vertrouwen."

In essentie toont Iceleads per productpagina op een fabrikantensite, de wederverkopers die het product direct uit voorraad kunnen verkopen in het land van de online consument of inkoper. Daarnaast koppelt Iceleads statistieken terug aan de fabrikant over doorkliks en uitgevoerde bestellingen. Door de samenwerking met Icecat zijn we in staat om Iceleads internationaal uit te rollen. We maken gebruik van de relaties die Icecat heeft met meer dan 15.000 aangesloten E-tailers en circa 4.000 fabrikanten wereldwijd.

"Veel van onze internationale klanten – ICT- & consumentenelektronica-fabrikanten – converteren hun bezoekers niet in kopers", verklaart investeerder Martijn Hoogeveen, ceo van ebusinessholding iMerge.De Iceleads-pilot toont aan dat de dienst goed begrepen wordt door klanten, en dat er een grote wereldwijde behoefte aan is. Iceleads sluit goed aan bij de bestaande dienstverlening van Icecat en we zien veel synergievoordelen. Mede om die reden hebben we ervoor gekozen financieel te participeren en bovendien de naam te associëren aan Icecat."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    De weg naar meer digitale autonomie

    IT Industry news

    It-distributeurs willen grotere rol in tech-ecosysteem

    IT Strategy & Governance

    Waarom datasoevereiniteit over controle gaat, en niet over geografie

    IT Strategy & Governance

    Spoelstra Spreekt: Geen hond

    Data & AI

    Welke apps weten het meest over jou?

    Cloud & Infrastructure

    Kort: Odin versterkt zich in Duitsland, Europese Right to Repair Act onbekend (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs