Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

HP introduceert Security Solutions portfolio

19 september 2011 - 11:57ActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.
Witold Kepinski
Witold Kepinski

HP introduceert zijn Enterprise Security Solutions portfolio. De beveilingisproducten moeten bedrijven en overheden helpen de veiligheid in het nieuwe tijdperk van mobility, cloud computing en social media te waarborgen. HP zegt nu een breder ´risk management´ oplossing te bieden.

Het nieuwe HP-portfolio omvat zowel nieuwe services als uitbreidingen van bestaande solutions, inclusief producten van de overgenomen Tipping Point, Arcsight en Fortify. Er zijn tal van nieuwe producten. Op het gebied van beheer zijn dat de HP Secure Boardroom en de Enterprise Security Discovery Workshop.

Verder zijn er een aantal security solutions zoals HP Digital Vaccine Labs (DVLabs), Cyber Security Risks Report, HP Security Intelligence and Risk Management platform, HP ArcSight Express 3.0, HP Reputation Security Monitor, HP Fortify Software Security Center, HP TippingPoint Web Application Digital Vaccine (WebAppDV).

Op het gebied van managen van verbeteringen en transformatie is er HP Information Security Management (ISM) , HP Enterprise Cloud Service (ECS) – End Point Threat Management , HP Security Information and Event Management, HP Application Security Testing-as-a-Service.

Het aantal bedreigingen neemt volgens HP steeds meer toe en vraagt om een integrale benadering waarin security intelligence direct wordt gekoppeld aan security programma's die de nodige acties en meldingen kunnen ondernemen. Nieuw onderzoek op verzoek van HP gedaan onder hoger management en it-management, laat zien dat het volume en de complexiteit van security dreigingen sterk is toegenomen. Meer dan 50 procent zag het aantal veiligheidslekken dit jaar stijgen. Bijna 30 procent heeft een ongeoorloofd intern lek meegemaakt, 20 procent een extern veiligheidslek.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Innovatie & Transformatie

    HP koopt securitysoftwareleverancier ArcSight

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs