Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vistaprint koopt doe-het-zelfbedrijf Webs

20 december 2011 - 12:33ActueelInnovatie & TransformatieAlbumprinterVistaprint

Vistaprint, een online aanbieder van websitesoftware en marketingproducten en -diensten aan kleine ondernemingen en particulieren uit Venlo, neemt Webs over. Dit is een Amerikaaanse aanbieder van doe-het-zelfsoftware voor internet. De overname wordt betaald via een mix van contanten (honderd miljoen dollar) en aandelen (17,5 miljoen dollar), met een totale waarde van 117,5 miljoen dollar.

Bij Webs, een Amerikaanse bedrijf uit Maryland, werkt een vijftigtal mensen. De omzet in 2011 komt naar verwachting uit op zo'n negen miljoen dollar. Met de software van Webs kunnen klanten zelf websites ontwikkelen (Webs.com), Facebook-pagina's (Pagemodo.com) opzetten en aan relatiebeheer doen (ContactMe.com). De software wordt hoofdzakelijk verkocht op basis van abonnementen. Webs richt zich op kleine ondernemingen en particulieren. Het bedrijf is in 2001 opgericht door de gebroeders Mokhtarzada en financieel ondersteund door Novak Biddle Venture Partners en Columbia Capital.

Nederlands-Amerikaans

Vistaprint wil zijn aanbod van online marketingoplossingen voor het mkb en particulieren vergroten. De aankoop van Webs past in dit straatje, net als de eerdere overname dit jaar van Albumprinter, een Amsterdamse printaanbieder van online fotoboeken en fotoproducten.

Online marketingbedrijf Vistaprint staat aan de Nasdaq genoteerd en is opgericht door de Amerikaan Robert Keane. Toch is het officieel een Nederlands bedrijf (de NV is in Nederland geregistreerd) en staat het hoofdkwartier in Venlo, waar ook een fabriek staat. Het bedrijf behaalde in het afgelopen gebroken boekjaar een omzet van 817 miljoen dollar en een winst van 82 miljoen dollar.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Navo-sg Mark Rutte ziet innovatie op slagveld enorm versnellen

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs