Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

IT Koopwijzer adviseert over Dell-producten

22 mei 2012 - 09:27ActueelCloud & InfrastructuurDell
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Dell lanceert een online tool voor het mkb om snel en eenvoudig de meest geschikte it-oplossing van het bedrijf te vinden, die aansluit bij de behoeftes. Met de nieuwe IT Koopwijzer kunnen kleine en middelgrote bedrijven aan de hand van een interactieve vragenlijst een onafhankelijk advies krijgen voor de juiste hardwarekeuze.

De IT Koopwijzer levert advies voor aanschaf van laptops, desktops, monitoren en servers van Dell. Daarbij worden er oplossingen gegeven voor back-up en archivering. De tool is bedoeld voor bedrijven tot vijftig werknemers.

Het keuzeproces duurt gemiddeld niet langer dan vier minuten. Aan het einde van dat proces brengt de tool een algemeen en onafhankelijk advies uit voor Dell-hardware met bepaalde specificaties. Ook raadt de IT Koopwijzer de oplossing die het beste voldoet aan de gestelde eisen. De tool houdt hierbij zowel rekening met verschillen tussen afdelingen binnen een bedrijf als met de individuele voorkeuren en eisen van de geadviseerde.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    5 reacties op “IT Koopwijzer adviseert over Dell-producten”

    1. Ruud Mulder schreef:
      22 mei 2012 om 14:04

      Een algemeen en onafhankelijk advies uit voor Dell Hardware”

      Als het nu echt onafhankelijk zou zijn, dan zou er ook HP, IBM en Acer in het vergelijk mee genomen worden 🙂

      Toch blijf ik het gevaarlijk vinden “geautomatiseerd advies”. Wat nu als een organisatie zeer excotische wensen en eisen heeft? Ook bij kleine organisaties dient wel eens aan maatwerk gedaan worden.

      Of is deze tool er alleen maar om de salesforce van de MKB-divisie van Dell verder te automatiseren en op termijn te reduceren?

      Login om te reageren
    2. edekkinga schreef:
      22 mei 2012 om 14:15

      Om de proef op de som te nemen maar even http://www.itkoopwijzer.nl/ doorlopen waarbij ik op elke vraag eerst antwoord: ‘weet ik niet’ heb gegeven en daarna willekeurig wat andere waarden. Niet verrassend was de uitkomst telkens dezelfde server.

      Login om te reageren
    3. Pascal schreef:
      22 mei 2012 om 15:25

      Tja dit artikel riekt ook wel erg naar reclame.
      Advies van Dell produkten kun je gewoon via de Dell website krijgen.
      Nog beter kun je Dell even bellen en vertellen wat je nodig hebt of graag wilt. Met een beetje geluk krijg je een welgemeend en goed advies.
      Dan nog de server wereld is groter dan Dell.

      Mischien is het nog verstandiger om je IT spulletjes te laten kiezen door je IT-specialisten. Als je die als bedrijf niet hebt, dat huur je die expertise gewoon in. Kost welicht even wat maar bespaard je later een hoop elende. Maar goed ik besef dat ik nu wel heel naief klink.

      Login om te reageren
    4. NumoQuest schreef:
      23 mei 2012 om 06:11

      Een geautomatiseerd advies, waar heb ik dat al eerder gezien/gehoord …. Ah, in 2004 en 2005 waren HP en Fujitsu daar ook al mee bezig. De vraag die bij mij rijst, even los van dit artikel predikend voor eigen parochie, of dit zal gaan werken bij het MKB. Ik ken namelijk menig ondernemer die met een laptop, desktop en een NAS en wat software gewoon hun ding doen.

      Als we dan kijken naar prijs/kwaliteit dan weet ik zeker dat menig lid van het MKB bij een Saturn, Makro, Mediamarkt of een lokale PC boer aanzienlijk goedkoper uit is en dan zal het weinig meer uitmaken voor de betreffende ondernemer of die toevallig een HP of Dell op zijn bureau heeft staan.

      Login om te reageren
    5. J.Baan schreef:
      23 mei 2012 om 06:19

      Dappere poging van Dell om op een makkelijke manier een weg te vinden in het doolhof van hetgeen er te verkrijgen is obv behoeften ipv vanuit het product zoals bij mening fabrikant het geval is. Itkoopwijzer.nl ingevuld obv mijn behoeften… op het eerste gezicht komt er best een aardig advies uit (naast natuurlijk het advies voor Dell oplossing).

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Verlenging DigiD-contract was eind maart al bekokstoofd

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    Overheid

    Ministeries en rijksdiensten kunnen over naar de Lidl-cloud

    Cloud & Infrastructuur

    TSMC laat high‑NA links liggen, terwijl ASML recordorders stapelt 

    Overheid

    Kort: Kabinet trekt stekker uit NDS-raad, breedbandmarkt groeit door (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Digitale omzet Unica blijft stijgen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs