Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

AOC introduceert energiezuinig beeldscherm

07 augustus 2012 - 08:44ActueelCloud & InfrastructuurAOC
Henk Boot
Henk Boot

Met de e2752Vq presenteert AOC een nieuwe multimediamonitor van 68,6 cm (27 inch) uit de Professional Line. Dankzij de energiezuinige ledtechnologie, aansluitmogelijkheden en het formaat vormt dit volgens de producent een allroundscherm voor werk, vrije tijd en entertainment.

De e2752Vq multimediamonitor van AOC beschikt over ledachtergrondverlichting, full hd-resolutie (1920 x 1080) en een standaardcontrast van 1200:1 (dynamisch contrast: 20.000.000:1). Daardoor is dit scherm zowel geschikt voor op kantoor als voor games en home-entertainment. De monitor biedt voldoende ruimte om twee pagina's tekst naast elkaar weer te geven, voor veeleisende grafische bewerkingen of om te genieten van games en hd-films.

De responstijd van 2 ms zorgt voor een scherpe weergave van actierijke scènes, zonder bewegingsonscherpte. Dankzij twee geïntegreerde luidsprekers voldoet het scherm aan alle vereisten van een allroundmultimediascherm.

AOC staat bekend om zijn milieuvriendelijke producten en de e2752Vq vormt hierop geen uitzondering. Ondanks het formaat is het stroomverbruik laag, dankzij het gebruik van ledtechnologie. Dit gaat echter niet ten koste van de helderheid, kleuren of contrastwaarden. Het scherm verbruikt standaard minder dan 38 watt en 0,5 watt in stand-bymodus.

De software e-Saver bespaart nog meer energie door de monitor automatisch uit te schakelen wanneer deze gedurende een bepaalde tijd niet is gebruikt. Daarnaast voldoet het model aan diverse internationale normen met betrekking tot energiebesparing, waaronder TCO 5.0, Epeat Silver en Energy Star 5.0.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs