Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Bose kiest voor ROI en flexibiliteit met SAP

11 september 2013 - 10:25AchtergrondGovernance & PrivacySAP
Externe partij
Externe partij

Bose zocht een specifieke oplossing en ISProjects sloot daar zowel als oplossing als in de prijsstelling uitstekend op aan. De SAP factuurverwerkingsoplossing van ISProjects biedt Bose alles wat zij wensen. John van der Voort, Controller bij Bose vertelt: 'Wij staan nu op het punt de implementatiefase te starten. ISProjects is tot nu toe een prettige organisatie gebleken om mee samen te werken en ze zijn flexibel.'

Sinds de oprichting in 1964 heeft Bose altijd toonaangevend en innovatief willen zijn, op elk gebied van audio-technologie. In de loop der tijd heeft de passie voor innovatie en research hen op het gebied van geluid wereldwijd een gerespecteerde reputatie bezorgd. Vandaag de dag is Bose wereldwijd actief.

Bose verwerkt in Nederland, België en Duitsland per jaar veertigduizend inkomende facturen in SAP. In totaal zijn ongeveer honderd medewerkers betrokken bij het vastleggen, boeken, goedkeuren en verder verwerken van de inkomende factuurstroom. Van der Voort: ‘Wij verwerken onze inkomende facturen nu nog handmatig. Na ontvangst van de facturen op de verschillende locaties worden deze nu gescand en als .pdf verstuurd. Deze werkwijze kost veel tijd en de volgorde van goedkeuring is daardoor ook niet altijd correct. Ook is het lastig de prioriteit voor de goedkeuring op deze wijze te sturen. Uiteraard is snellere verwerking van de inkomende facturen voor ons van belang, grip op de factuurstroom is voor Bose echter de voornaamste motivering!’

‘Allereerst hebben wij eerst een longlist van mogelijke leveranciers samengesteld. Omdat wij op zoek waren naar een oplossing met een uitstekende roi viel een aantal potentiële leveranciers al direct af omdat de investering in die oplossingen te kostbaar was. Van de organisaties op de shortlist hebben wij demo’s bekeken. Vervolgens is door ons ook nog een aantal referenten bezocht, om te kijken of men in de praktijk ook kon bieden wat de demo beloofde. Bij de referent van ISProjects kregen wij een zeer positief gevoel. Zij lieten ons zien dat de factuurverwerkingsoplossing van ISProjects ook in de praktijk goed functioneert en zeer gebruikersvriendelijk is’, gaat Van der Voort verder.

‘Wij staan op het punt de implementatiefase te starten. ISProjects is tot nu toe een prettige organisatie gebleken om mee samen te werken en is flexibel. Bose zocht een specifieke oplossing en ISProjects sloot daar zowel als oplossing als in de prijsstelling uitstekend op aan’, sluit Van der Voort af.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Zo ontwikkel je ai-governance-kader voor je organisatie

    Overheid

    Nieuwe aanbesteding DigiD in de maak, maar Kamer blijft bezorgd

    Governance & Privacy

    Contract Logius met Solvinity loopt dit jaar af

    Security & Awareness

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Governance & Privacy

    Kabinet vreest uitholling AVG in Europees Omnibus-pakket

    Cloud & Infrastructuur

    Overheidsautomatiseerder Xxllnc pareert kritiek op AWS-migratie en wijst op Haven

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs