Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

D-Link breidt PoE Smart Switch portfolio uit

19 september 2013 - 13:50ActueelCloud & InfrastructuurD-Link
externe partij
externe partij

D-Link breidt het assortiment smart switches uit met PoE-switches (Power over Ethernet) die een hogere poortdichtheid bieden. Deze nieuwe Smart Switches bieden zakelijke gebruikers meer flexibiliteit als het gaat om kosten, schaalbaarheid en het aansluiten van apparaten zoals ip-telefoons, netwerkcamera’s en wireless access points.

Door de uitbreiding van het Smart switch portfolio hebben bedrijven nu een ruimere keuze om hun gewenste poortdichtheid alsmede het Power over Ethernet budget te kiezen. Aan het portfolio is recentelijk de DGS-1210-24P (24 poorten Gigabit en 4 SFP Poorten) toegevoegd. Voorbeelden van andere switches uit deze range zijn de DGS-1210-08P en de DGS-1210-48, voorzien van Gigabit en SFP poorten. Het volledige smart switch portfolio omvat switches met 8, 10, 16, 20, 24, 28, 48 en 52 poorten en voorzien van PoE en PoE+, afhankelijk van het model.

PoE-switches zijn een praktische en handige manier om netwerkapparatuur aan te sluiten en van stroom te voorzien. Tot nu toe werd de implementatie bemoeilijkt door het power budget (de beperkte maximale stroomcapaciteit van de switch), waardoor maar een beperkt aantal apparaten op de switches kon worden aangesloten. D-Link heeft het power budget van deze nieuwe smart switches aanmerkelijk vergroot. Hierdoor kunnen nu meer apparaten via Ethernetkabels van stroom worden voorzien dan wanneer gebruik wordt gemaakt van stopcontacten.

D-Link smart switches zorgen ervoor dat bedrijfsdata veilig is, door management- en beveilingsvoorzieningen, zoals IP-Mac Port Binding (IMPB). Deze functie vereist dat een ip-adres en een Mac-adres met elkaar worden vergeleken en met elkaar overeen moeten komen voordat een apparaat verbinding kan maken met het netwerk.

De D-Link Smart Switch familie kan in de volle breedte van een omgeving worden ingezet. Met de 48-poorts switch kunnen bedrijven aggereren, de kleinere varianten kunnen als access switch worden ingezet. Alle switches uit deze serie zijn rackmountable.

Meer over

ArchitectuurNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Kamervragen mail-ophef Strafhof, NXP-fabriek Nijmegen sluit, Hema op de data-toer en jaarcijfers Lenovo

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse hightech-sector sluit Japanse deals

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw kantoor Salesforce NL, videobellers in problemen, overheid omarmt ai-agents, 40 mln. voor defensie-tech Keen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Google vergroot soevereiniteit-opties van clouddiensten

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Google Cloud verzekert klanten: Amerikaanse afkomst belemmert data-soevereiniteit niet

    ActueelCarrière

    Kort: Atos benoemt Benelux-hoofd ai-tak, Eset-rapport, Sioux naar Singapore, Dell vernieuwt AI Factory

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs