Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

HP komt met printers voor het MKB

18 februari 2014 - 12:41ActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.
externe partij
externe partij

HP kondigt nieuwe mobiele printmogelijkheden aan voor het nkb. Deze zijn zó ontworpen dat ze de productiviteit ten goede komen en beter inspelen op de zakelijke behoefte van het mkb. De nieuwste toevoeging aan ’s werelds meest succesvolle nfp-familie is de HP Color Laserjet Pro MFP M476. Deze laserprinter komt volledig uitgerust met beveiligde mobiele printoplossingen, inclusief near-field communications touch-to-print mogelijkheden.

Uit recent onderzoek blijkt dat vanaf 2015 de helft van de smartphonegebruikers en 58 procent van de tabletgebruikers printen vanaf hun mobiele apparaat. HP werkt aan een complete line-up van devices voor mkb, grote ondernemingen en multinationals, waarmee beveiligd printen eenvoudig wordt gemaakt. Zo maakt het printen mogelijk via NFC touch-to-print, via draadloze netwerken en met HP eprint of HP Airprint. Bovendien is de HP Color Laserjet Pro MFP M476 de eerste Mopria-gecertificeerde printer uit de industrie. Mopria hanteert een wereldwijde standaard voor de industrie voor draadloos printen vanaf smartphones, tablets en andere mobiele devices. Ook moedigt het de ontwikkelaars van software voor mobiele toepassingen aan om een printfunctie in te bouwen.

De HP Color LaserJet Pro MFP M476 biedt workflow- en producitviteitsoplossingen. Zoals toegang vanaf de laserprinter tot de zakelijke cloudapplicaties Box en Google Drive. Deze geïntegreerde applicaties maken – samen met dubbelzijdig scannen in één leesslag – het werken in hybride papieren- en digitale wereld efficiënter en eenvoudiger.

Meer over

Printing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Eén reactie op “HP komt met printers voor het MKB”

    1. NumoQuest schreef:
      22 februari 2014 om 10:05

      Prachtig verkoop verhaaltje natuurlijk maar met een prijskaartje van € 600,- plus en een tonerset van telkens een kleine € 500,- niet iets wat menig MKB bedrijf zou overwegen. Wanneer ik zie dat wij met een 11 professionals kunnen met 4 all in ones, en verder zo digitaal mogelijk is die overweging van minder dan € 250,- aanschaf plus laat ons zeggen een € 50,- toner per maand maximaal een veel goedkoper alternatief.

      Overigens is het wel zo dat je hardware technisch veel meer trucs uit moet halen iets met een printer te kunnen ‘hacking wise’ dan dat het iets voor een hacker uberhaupt zou opleveren. Je kunt je dus vragen stellen bij de toegevoegde waarde voor MKB situaties.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Intelligentie naar de rand

    datacenter
    Data & AI

    Kort: CO2-rapporten belemmeren verduurzaming datacenters, Nexperia mag weer (en meer)

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs