Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

HP komt met printers voor het MKB

18 februari 2014 - 12:41ActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.
externe partij
externe partij

HP kondigt nieuwe mobiele printmogelijkheden aan voor het nkb. Deze zijn zó ontworpen dat ze de productiviteit ten goede komen en beter inspelen op de zakelijke behoefte van het mkb. De nieuwste toevoeging aan ’s werelds meest succesvolle nfp-familie is de HP Color Laserjet Pro MFP M476. Deze laserprinter komt volledig uitgerust met beveiligde mobiele printoplossingen, inclusief near-field communications touch-to-print mogelijkheden.

Uit recent onderzoek blijkt dat vanaf 2015 de helft van de smartphonegebruikers en 58 procent van de tabletgebruikers printen vanaf hun mobiele apparaat. HP werkt aan een complete line-up van devices voor mkb, grote ondernemingen en multinationals, waarmee beveiligd printen eenvoudig wordt gemaakt. Zo maakt het printen mogelijk via NFC touch-to-print, via draadloze netwerken en met HP eprint of HP Airprint. Bovendien is de HP Color Laserjet Pro MFP M476 de eerste Mopria-gecertificeerde printer uit de industrie. Mopria hanteert een wereldwijde standaard voor de industrie voor draadloos printen vanaf smartphones, tablets en andere mobiele devices. Ook moedigt het de ontwikkelaars van software voor mobiele toepassingen aan om een printfunctie in te bouwen.

De HP Color LaserJet Pro MFP M476 biedt workflow- en producitviteitsoplossingen. Zoals toegang vanaf de laserprinter tot de zakelijke cloudapplicaties Box en Google Drive. Deze geïntegreerde applicaties maken – samen met dubbelzijdig scannen in één leesslag – het werken in hybride papieren- en digitale wereld efficiënter en eenvoudiger.

Meer over

Printing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Eén reactie op “HP komt met printers voor het MKB”

    1. NumoQuest schreef:
      22 februari 2014 om 10:05

      Prachtig verkoop verhaaltje natuurlijk maar met een prijskaartje van € 600,- plus en een tonerset van telkens een kleine € 500,- niet iets wat menig MKB bedrijf zou overwegen. Wanneer ik zie dat wij met een 11 professionals kunnen met 4 all in ones, en verder zo digitaal mogelijk is die overweging van minder dan € 250,- aanschaf plus laat ons zeggen een € 50,- toner per maand maximaal een veel goedkoper alternatief.

      Overigens is het wel zo dat je hardware technisch veel meer trucs uit moet halen iets met een printer te kunnen ‘hacking wise’ dan dat het iets voor een hacker uberhaupt zou opleveren. Je kunt je dus vragen stellen bij de toegevoegde waarde voor MKB situaties.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs