Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

MMD komt met Philips Cloud Monitor Base

25 maart 2014 - 16:52ActueelCloud & InfrastructuurMMD
externe partij
externe partij

MMD is klaar om de it-in organisaties over de hele wereld te stroomlijnen met de 'all-in-one' oplossing van de Philips Cloud Monitor Base. Gebruikers hoeven alleen maar hun huidige Philips-monitor aan te sluiten op de standaard en kunnen vervolgens meteen inloggen op de virtuele desktopinfrastructuur (vdi) van hun bedrijf. Zo hebben ze direct toegang tot de centrale it-applicaties, dataopslag en beveiliging.

De Philips Cloud Monitor Base biedt volgens MMD grotere flexibiliteit, beheersbaarheid, veiligheid en kostenbesparing gecombineerd met de beeldkwaliteit die gebruikers gewend zijn van hun Philips-beeldschermen. De Philips Cloud Monitor Base maakt vdi toegankelijker voor bedrijven, waardoor it-beheerders data en software op de server kunnen behouden zonder hulp van afzonderlijke desktops. De Philips Cloud Monitor Base is verkrijgbaar in twee versies: de SB4B1927VB voor VMware-systemen en de SB4B1927CB voor Citrix. De Philips Cloud Monitor Base is een ergonomische standaard waar gebruikers alle Philips-schermen uit de S-, P- of B-serie van 19- tot 29-inch op kunnen aansluiten en direct verbinding kunnen maken met de vdi van het bedrijf waar ze werken zonder een afzonderlijke pc of laptop. Bovendien kunnen gebruikers direct hun toetsenbord en muis aansluiten op de base waardoor bedrijven hun ‘clean desk policy’ gemakkelijk kunnen handhaven.

Vdi biedt organisaties een grotere flexibiliteit, beheersbaarheid, veiligheid en kostenbesparing. Met vdi kunnen it-beheerders hun werkzaamheden centraal coördineren waardoor ze een betere beheerbaarheid en systeemveiligheid kunnen garanderen. De Philips Cloud Monitor Base zorgt voor een schone, betrouwbare it-omgeving binnen de hele organisatie. De base is eenvoudig te implementeren en te beheren en daarmee een kosteneffectieve manier om een monitor om te zetten in een ‘zero client’. Er hoeft verder niets geïnvesteerd te worden in hardware omdat bedrijven voor deze nieuwe standaard bestaande Philips-schermen kunnen gebruiken. Er wordt gewoon verbinding gemaakt met de bestaande virtuele desktopinfrastructuur van het bedrijf. Het gebruik van de Philips Cloud Monitor Base met deze ‘zero-client’-technologie zorgt voor een algehele verlaging van de it-kosten voor computerapparatuur. Met een dergelijke it-omgeving kan er tot 80 procent worden bespaard op hardwarekosten en tot 70 procent op hardware-ondersteuning en -onderhoud.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs