Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Pegasystems vernieuwt Customer Service

13 november 2014 - 10:45ActueelInnovatie & TransformatiePegasystems
externe partij
externe partij

Pegasystems heeft zijn Customer Service-applicatie grondig vernieuwd. De oplossing stelt organisaties in staat klanten te bedienen via traditionele kanalen zoals telefoon, post, persoonlijk contact en via de nieuwe media als live chat, mobiele toepassingen, web self service met co-browse mogelijkheden en social media. Zelfs als klanten tussentijds wisselen van communicatiekanaal of apparaat kan de interactie in een later stadium worden vervolgd.

De Customer Service-oplossing van Pegasystems verhoogt de productiviteit van medewerkers door hen te voorzien van informatie vanuit alle kanalen in één uniforme toepassing. Hierdoor kunnen zij van het begin tot eind een consistente klantervaring bieden.

De applicatie biedt case management functionaliteit die handmatige taken en achterliggende systemen koppelt zodat klantvragen snel kunnen worden beantwoord. De benodigde informatie wordt automatisch getoond en taken worden direct toegewezen aan de juiste medewerkers waardoor front- en backofficetaken naadloos in elkaar overgaan. Intelligente begeleiding helpt medewerkers te anticiperen op de behoeften van de klant, afhankelijk van de situatie. Met Pega Customer Service zijn veranderende zakelijke behoeften, zoals nieuwe producten, kanalen, devices, beleid en procedures, sneller en eenvoudiger te vertalen naar een altijd up-to-date customer service applicatie.

Pegasystems’ Customer Service-oplossing is gebouwd op het Pega 7 Platform. Pega’s nieuwste visuele tools bieden organisaties de mogelijkheid om toepassingen eenvoudig te veranderen of uit te breiden, conform hun strategische zakelijke behoeften. Voor configureren van nieuwe oplossingen hoeft geen code te worden geschreven en is daardoor 6,4 keer sneller dan de traditionele applicatieontwikkeling met Java. Pega’s schaalbaarheid zorgt ervoor dat de applicatie werkt conform de steeds veranderende behoeften van de hedendaagse gebruikers, business lines, geografische regio’s en kanalen van bedrijven.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Kernapplicaties smeken om platform- en devops-aanpak

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs