Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

IGEL start 2015 met nieuwe UD5

09 december 2014 - 11:06ActueelCloud & InfrastructureIgel Technology
externe partij
externe partij

Op 13 januari 2015 geeft thin clientleverancier Igel een gloednieuwe versie van zijn paradepaardje, de UD5 vrij voor de markt. De nieuwste generatie van deze thin client is zowel van binnen als van buiten goed aangepakt. Zo heeft hij niet alleen een up-to-date behuizing gekregen, maar ook een snellere dual-core processor, gebaseerd op de Bay Trail-chipsettechnologie van Intel, en meer geheugen.

Met de introductie van de nieuwe UD5 komt Igel tegemoet aan de groeiende vraag naar bandbreedte-efficiëntie en -prestaties. Computerintensieve taken, zoals het decoderen van multimediacontent, geïntegreerde communicatie en andere complexe toepassingen die een aanzienlijke belasting van de client met zich meebrengen, kunnen daardoor simpel worden afgehandeld. Dankzij de verbeterde hardwareconfiguratie, met een Intel Celeron dual-core processor, kunnen gebruikers gebruikmaken van de voordelen die thin clients bieden wat betreft kosten en veiligheid, terwijl ze tevens profiteren van de veelzijdigheid.

Uiteraard ondersteunt de nieuwe UD5 alle populaire communicatieprotocollen, zoals Citrix HDX, PCoIP en Microsoft RDP, inclusief RemoteFX. Qua uiterlijk doet hij met zijn nieuwe behuizing denken aan de UD3. Hij heeft bovendien dezelfde pluspunten als het gaat om connectiviteit, gebruiksgemak en milieuvriendelijkheid.

De nieuwe UD5, gebaseerd op de Bay Trail-chipsettechnologie van Intel, is uitgerust met een Intel Celeron J1800 dual-core cpu van 2,41 GHz of – optioneel – 2,58 GHz. Om aan toekomstige eisen te kunnen voldoen, wordt de thin client geleverd met 2 GB werkgeheugen (ddr3L-ram) voor alle soorten besturingssystemen. De W7+-versie beschikt daarnaast over maximaal 8 GB flashgeheugen in de vorm van een ssd. Desgewenst kan IGEL ook grotere flashgeheugenmodules leveren.

Verder heeft de UD5 een fors aantal poorten voor de aansluiting van randapparatuur. Zo is hij standaard voorzien van één PS/2-poort, twee seriële poorten, één PCIe-slot en in totaal zes usb-poorten (2 x usb 3.0 en 4 x usb 2.0). Optioneel zijn een geïntegreerde smardcardlezer en een connectiviteitsbar verkrijgbaar. De laatste is beschikbaar in twee versies: één met een wlan-module plus een extra parallelle poort en één met een antidiefstal-usb-poort in de bar zelf. DualView wordt standaard ondersteund.

Meer over

ProcessorenWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Kort: Quantum-kunststukje van QuTech, Schiphol sluit megacontract met HeadFirst (en meer)

    Carrière

    Michael van de Wetering (VoiceByte) onverwacht overleden

    Cloud & Infrastructure

    Chipmachine-maker Besi floreert onder ai-hausse

    Cloud & Infrastructure

    Kort: Soevereine kritische cloud van Atos, nieuwe securitychip van Intel en Fortinet (en meer)

    Cloud & Infrastructure

    Zwakkere business trends remmen omzetgroei KPN 

    Data & AI

    Kort: Leaseweb koopt VMware-klantenbestand van ITQ, Amerikaanse datacenters stuwen omzet Randstad (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs