Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

IT-producten kopen via it-BidZ

04 februari 2015 - 09:36ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

it-BidZ is een vernieuwend zakelijk it-platform dat bedrijven ontzorgt bij de aanschaf van hard- en software. Het principe is simpel. Bedrijven geven de benodigde producten aan op het platform, inclusief hun maximale budget. Vooraf gescreende leveranciers kunnen vervolgens alleen 'onderbieden' op de geplaatste opdrachten (BidZ). De leverancier met het laagste bod wint gegarandeerd de BidZ.

Het nieuwe zakelijke it-platform it-BidZ is per 2 februari 2015 officieel gelanceerd. Het platform ontzorgt bedrijven bij de aanschaf van nieuwe hard- en software. De vernieuwende formule zorgt ervoor dat bedrijven geen enkele offerte meer hoeven aan te vragen. Het principe is simpel. Bedrijven geven de benodigde producten aan op het platform, inclusief hun maximale budget. Vooraf gescreende leveranciers kunnen vervolgens alleen onderbieden op de door bedrijven geplaatste opdrachten (BidZ). Bedrijven krijgen dus nooit prijsvoorstellen boven hun maximaal aangegeven budget. Leveranciers vermijden hierdoor lange salestrajecten en winnen met het laagste bod gegarandeerd de BidZ.

Dennis Nettenbreijer, een jonge ondernemer uit Rotterdam, is het gezicht achter it-BidZ. In zijn vorige functie als accountmanager had hij vaak te maken met offerte aanvragen van bedrijven zonder persoonlijk contact. Zodra bedrijven weten welke producten ze nodig hebben, dan is het persoonlijke contact niet meer van belang. De combinatie van identieke producten en de huidige economie zorgt ervoor dat er maar één ding telt: de prijs. Hij realiseerde zich dat dit aankoopproces voor zowel klanten als leveranciers verbeterd kon worden.

it-BidZ ontzorgt zowel klanten als leveranciers op meerdere punten. De belangrijkste kenmerken zijn smart, safe & simple. it-BidZ is smart vanwege de tijdwinst voor zowel klanten als leveranciers. Bedrijven hoeven geen enkele offerte meer aan te vragen of tijdrovende gesprekken te voeren. Daarnaast biedt het platform de extra functionaliteit om als bedrijf te bepalen welke leverancier er mag bieden en welke niet. Doordat de leveranciers vooraf zijn gescreend en zichtbaar zijn op de website is het safe. Hierdoor is binnen tien minuten het inkoopproces afgehandeld voor minimaal de gewenste prijs. Simple dus.

Meer over

AanbestedingNetwerkenStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    DeepL
    Data & AI

    Duitse DeepL stapt over naar AWS

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Equinix maakt scholieren warm voor datacenters, Paul Brainerd overleden (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    ASML sleept megadeal SK Hynix binnen

    Cloud & Infrastructuur

    Dertig jaar na de eerste robuuste CF-25 is er de Panasonic Toughbook 56  

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: AP helpt bij medische data in cloud, Europol haalt bezem door darkweb (en meer)

    deal ceo
    Cloud & Infrastructuur

    Als eerste lokale Benelux-partner officieel erkend door Anthropic

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs