Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Palo Alto Networks geeft AutoFocus vrij

30 september 2015 - 11:46ActueelSecurity & RiskPalo Alto Networks
externe partij
externe partij
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Palo Alto Networks, aanbieder van next-generation security, heeft de wereldwijde beschikbaarheid aangekondigd van Autofocus, een nieuwe clouddienst voor threat intelligence. De service verzorgt geprioritiseerde, bruikbare cyberthreat intelligence en geeft organisaties een duidelijke voorsprong in de strijd tegen cyberbedreigingen.

Autofocus van Palo Alto Networks geeft securityteams de benodigde middelen om hun organisaties te beschermen tegen unieke en gerichte aanvallen. De service, die in april 2015 voor het eerst beschikbaar kwam als een dienst met ‘community access’, biedt gebruikers ‘shared intelligence’, analytics en de vereiste context om te kunnen zien welke aanvallen een onmiddellijke reactie vragen. Ook geeft de service de mogelijkheid om maatregelen te nemen op basis van threat indicators en toekomstige aanvallen te voorkomen.

De deelnemers aan het ‘community access’-programma hebben niet alleen meegeholpen aan de continue ontwikkeling van Autofocus, maar waren ook enthousiast over de waardevolle voordelen van de service, zoals priority-alerts waarmee gerichte, geavanceerde aanvallen kunnen worden geïdentificeerd en meteen worden aangepakt, een bruikbare context rondom aanvallen, aanvallers en campagnes om beter inzicht te krijgen in hoe bedreigingen bij bepaalde campagnes passen of hoe ze bepaalde branches als doelwit hebben en een geïnformeerde, proactieve security response om aanvallen die zich op hun organisatie richten in te perken en te voorkomen.

De clouddienst correleert gegevens uit de threat intelligence-cloud van Palo Alto Networks en maakt deze bruikbaar. De gegevens zijn onder meer afkomstig van de ruim zevenduizend gebruikers van WildFire, expertise van het Unit 42 hreat research team en alle andere gebruikers van Autofocus. Samen kunnen al deze organisaties veiliger worden gemaakt door het bouwen van een community met wereldwijd gedeelde kennis.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Kort: ’15 procent NL-organisaties getroffen door PHP-aanval’, Gartner deelt 5 ai-trends voor 2027 (en meer)

    Security & Risk

    Politie start strafrechtelijk onderzoek naar cyberaanval op Albert Heijn

    IT Strategy & Governance

    Kort: Zorgen om verkeerssoftware Rijkswaterstaat, Canon introduceert edr voor printomgeving (en meer)

    Security & Risk

    Microsoft slaat alarm over ai-cyberaanvallen

    Industry & OT

    Ot-beveiliging: spaghetti moet lasagne worden

    Patch Management

    Cybercriminelen bestoken PHP-servers na publicatie noodpatch

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs