Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Channelweb voegt it-BidZ toe aan platform

Korting
19 november 2015 - 09:173 minuten leestijdActueelInnovatie & Transformatieit-BidZ
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Tijdens de Channel Awards 2015 op 18 november 2015 heeft Channelweb-hoofdredacteur Sander Hulsman aangekondigd dat het onderbiedingsplatform it-BidZ aan de website wordt toegevoegd. De marge die Channelweb zou kunnen draaien wordt teruggegeven aan de markt en hierdoor krijgt iedere reseller die een it-BidZ-deal sluit via Channelweb een half procent korting op het volledige factuurbedrag.

‘De afgelopen tijd hebben we veel onderzoek gedaan en gesprekken met mensen in de markt gevoerd en dit heeft geresulteerd in een nieuwe koers en formule bij Channelweb’, aldus hoofdredacteur Sander Hulsman tijdens de Channel Awards 2015. ‘Met Channelweb willen we diepgang, duiding en commerciële ondersteuning aan Nederlandse ict-resellers bieden. De samenwerking met it-BidZ past uitstekende bij deze laatste doelstelling.’

Uitbreiding naar resellers

Recent breidde it-BidZ uit naar resellers en distributeurs. Zo kunnen resellers nu ook hun inkoopbehoeften op het platform zetten, waarop vervolgens distributeurs anoniem kunnen bieden. Binnen vijf minuten verkent de reseller de distributiemarkt en krijgt hij het beste aanbod qua prijs en tijd. Voor distributeurs is it-BidZ een online leadgenerator en kan het worden ingezet voor echte opdrachten om nieuwe business te genereren.

it-BidZ is een Nederlandse start-up die de vraag naar ict-producten op hun website publiceert zodat leveranciers een aanbieding kunnen doen. Eindklanten hoeven geen enkele offerte meer aan te vragen of online te gaan zoeken. Ze zetten namelijk hun vraag, middels artikelcodes of specificaties, anoniem en centraal op het platform. Het unieke eraan is dat ze zelf ook hun eigen budget bepalen. Vooraf gescreende leveranciers kunnen elkaar hierop alleen onderbieden. Leveranciers vermijden hierdoor lange trajecten met dure verkopers waarbij de kans op opdrachten laag is. Met het laagste bod hebben ze gegarandeerd de opdracht en de eindklanten de beste prijs. Een extra optie, is dat eindklanten ook zelf kunnen bepalen welke (bekende) leveranciers wel of niet mogen bieden.

Samen keten benaderen

‘Het op- en uitbouwen van vertrouwen en bekendheid is essentieel voor een start-up dat een jaar bestaat’, zegt it-BidZ-directeur Dennis Nettenbreijer. ‘Zeker met een nieuw model in een traditionele markt. De samenwerking met Channelweb is een hele belangrijke stap in deze. it-BidZ en Channelweb hebben dezelfde doelgroep en complementaire diensten wat het een ideale combinatie maakt om de keten van resellers en distributeurs te benaderen en te voorzien van informatie en aanvullende diensten.’

Met betrekking tot de kosten heeft it-BidZ een duidelijk verdienmodel. Alleen de plaatsende reseller en winnende distributeur betalen 1 procent commissie over de opdracht. it-BidZ rekent geen kosten voor het lid zijn, het plaatsen van of het bieden op een BidZ. Elke it-Bidz-deal die via Channelweb wordt afgesloten levert de reseller een half procent extra korting op op het volledige factuurbedrag. Op Channwel is it-BidZ te vinden via https://it-bidz.channelweb.nl.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Eén reactie op “Channelweb voegt it-BidZ toe aan platform”

    1. Paul schreef:
      21 november 2015 om 20:33

      Is dit de nieuwe koers van Channelweb? Wel interessant.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Prinsesjesdag

    Innovatie & Transformatie

    Aspire11 lanceert miljoenenfonds voor groeibedrijven; ook Nederland in beeld

    Overheid

    Defensie wil naar een betere commandovoering

    Fred Streefland
    Innovatie & Transformatie

    Cyber Resilience: de randvoorwaarde voor elke business

    Data & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    Data & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs