Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Niels Beckers benoemd tot directeur CA Nederland

30 november 2016 - 15:00ActueelCarrièreCA Technologies
Rik Sanders
Rik Sanders

CA Technologies heeft Niels Beckers aangewezen als landendirecteur in Nederland. Hij is verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten in ons land en het realiseren van de strategie van het Amerikaanse softwareconcern om klanten te helpen in hun digitale transformatie. Beckers is sinds 2008 werkzaam bij CA.

Zijn standplaats is het Nederlandse CA-kantoor in Utrecht; de nieuwe landendirecteur rapporteert aan Anders Törnqvist, algemeen directeur Noord-Europa van CA Technologies.

De nieuwe directeur heeft een technische achtergrond en werkte een tijd in de telecom bij Lucent Technologies (later Alcatel-Lucent). Hier koos hij de verkoop- en managementkant. Na zijn overstap naar CA moest Beckers als accountmanager een positie voor het softwarebedrijf opbouwen in de telecomsector. Later werd hij verkoopdirecteur.

Tools

Volgens Beckers liggen er voor zijn bedrijf kansen bij klanten die een digitale transformatie willen doormaken. In zijn ogen is software de spil waar alles om draait bij dit soort projecten waarbij bedrijven een online platform willen inrichten. Er zijn dan tools nodig voor onder meer beheer, testen, beveiliging en app-ontwikkeling (Agile, DevOps) om de bestaande backofficeomgeving te openen voor de digitale wereld. CA Technologies biedt dit soort tools aan, aldus de kersverse directeur. 

Beckers volgt Kees van Bekkum (ex-RES) op, die al na ruim twee jaar vertrekt als landendirecteur in Nederland. Volgens CA ambieerde Van Bekkum een internationale loopbaan en is hij overgestapt naar Insided, de Amsterdamse leverancier van het gelijknamige sociaal communityplatform, Daar heeft hij de verkoopactiviteiten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika onder zijn hoede genomen. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Software & Development

    Atos en CA stappen samen in ‘Agile Testing’

    Computable.nl
    Governance & Privacy

    Van Bekkum is nieuwe directeur CA Nederland

    Carrière

    CA-managers leiden groei Israëlisch Comsec

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs