Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Paessler breidt Benelux-partnerkanaal uit

benelux
21 juni 2017 - 13:27ActueelNetwork Security
Suzanne Martens
Suzanne Martens

De Duitse monitoringssoftware-leverancier Paessler AG heeft vier nieuwe partners in de Benelux opgetekend. Het betreft de Nederlandse bedrijven TCC The Computer Company (Maastricht) en Arrix Automatisering (Drachten) en de Belgische bedrijven Celem Computing (Luik) en Trinsy Technics (Malle).

‘Door ons netwerk uit te breiden van de Randstad naar andere delen van de Benelux, zijn wij beter in staat binnen de hele regio lokale support leveren. Dit biedt resellers en hun klanten voordelen, zoals minder reistijd, direct advies en een lokaal aanspreekpunt. Bovendien zorgt de uitbreiding voor een gelijkmatige spreiding van partners binnen de Benelux’, vertelt Wilco Ravestein, channel sales director bij Paessler. Hij wil in de tweede helft van dit jaar nog meer partners in de regio toevoegen.

Pre-sales engineers

Ravestein heeft zijn team uitgebreid met pre-sales engineers Hicham Bougdal en Christian Gügel. Zij moeten de partnergroei bevorderen.

‘Bougdal en Gügel functioneren als mijn technische geweten. Ze gaan mee naar lokale events en geven inhoudelijke demo’s aan potentiële klanten. Bovendien merken we dat met name Franstalige Belgische resellers en klanten het waarderen wanneer je de lokale taal spreekt. Dat maakt de communicatie, en dus de sales, een stuk gemakkelijker.’

Paessler

Het Duitse Paessler, opgericht in 1997, biedt de netwerkmonitoringstool PRTG Network Monitor. Het is lid van het Cisco Solution Partner Program en VMware Technology Alliance Partner.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Wilco Ravestein gelooft heilig in partnermodel

    Digitale werkplek

    MKB Fonds versterkt tech-cluster met Arrix

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs