Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Datacenter Nedzone verdubbelt capaciteit

13 juli 2018 - 15:04ActueelCloud & Infrastructuur
Cees Visser
Cees Visser

Groeide datacenter Nedzone in tien jaar tijd al uit tot één van de grootste datacenters van Zuidwest-Nederland, het bedrijf kondigt nu aan dat het de capaciteit gaat verdubbelen.

Op de bestaande locatie – industrieterrein Reinierpolder II in Steenbergen – realiseert Nedzone een forse uitbreiding die het mogelijk maakt de datavloercapaciteit te verdubbelen naar 2.200 m2. Hiermee belandt Nedzone in het rijtje met de grotere regionale datacenters.

Tweede locatie buiten Steenbergen

Qua capaciteit zit Nedzone op de huidige locatie aan zijn max. Nedzone-directeur Arco van Bezooijen legt uit dat Steenbergen na de verbouwing vol zit. ‘Op onze huidige locatie kunnen we met de uitbreiding precies genoeg transport voor energie geleverd krijgen door netwerkbeheerder Enexis. Om die reden denken wij na over het realiseren van een tweede locatie buiten Steenbergen. Dat is ook prettig voor klanten die hun data op twee locaties willen spreiden. Eerst staat echter de uitbreiding in Steenbergen op het programma. Daarmee wordt binnen enkele weken een start gemaakt.’

Gevraagd naar de verklaring voor de groei van zijn bedrijf merkt Van Bezooijen op dat hoofdoorzaak daarvan in de behoefte van zijn klanten ligt. ‘De noodzaak tot veilige dataopslag plaatst bedrijven en organisaties voor grote investeringen. Niet alleen in servers, maar meer nog in beveiliging. Colocatie naar een datacenter blijkt de meest kostenefficiënte oplossing, waarbij optimale veiligheid wordt gegarandeerd. Waar een decennium geleden de stap naar de randstad een logische was, is dat sinds de oprichting van Nedzone – vooral voor bedrijven in het zuiden van Nederland – beslist niet meer het geval.’

Een van de sterke punten van Nedzone is dat het ondanks de toegenomen verkeersdrukte goed bereikbaar is. Door de komst van de A4, die direct langs Steenbergen loopt, is dit punt versterkt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs