Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nederlandse internetsector toont talent

nummer zes
12 september 2018 - 12:05AchtergrondCarrière
Krijn Soeteman
Krijn Soeteman

De stille krachten achter de internetverbindingen in Nederland mogen beter zichtbaar zijn binnen de ict-gemeenschap vindt brancheorganisatie ISPConnect. Daarom vindt op 18 september in Ede een symposium plaats waar zes innovatieve projecten bij monde van hun projectleiders en engineers een podium krijgen om hun kennis te delen met de gemeenschap.

Het symposium 6projects is bedoeld voor engineers en projectleiders die graag meedenken over wat zich bevindt onder de oppervlakte van het internet. De organisatie benadrukt dat het evenement gericht is op techniek en kennis en bezoekers geen verkooppraatjes hoeven te verwachten.

Directeur van ISPConnect Simon Besteman zegt in een interview dat er ‘voldoende bijeenkomsten en events zijn in de sector, maar dat er eigenlijk niets is voor de mensen die het internet iedere dag aan de praat houden’. Dat wil de organisatie met dit project rechtzetten.

Tientallen projecten

6projects kreeg naar eigen zeggen tientallen projecten binnen. Deze projecten zijn door een vakjury kritisch beoordeeld. Uit de inzendingen bleven zes projecten over. Het gaat om:

  • Het automatisch uitrollen van virtuele machines door middel van Ansible/Cobbler. Hier gaat Bart Lageweg van Bizway in op het behalen van tijdwinst.
  • Het bekendmaken van BGP-updates via message-queing door Pim van Stam van de Nationale Beheersorganisatie Internet Providers.
  • Wereldwijd inzichtelijk maken van NLNOG Ring waar admin Martin Pels van Quanza Engineering ingaat op het inzicht krijgen van andere netwerken van isp’s.
  • Wido den Hollander van PCExtreme duikt op serverniveau hosting met Ipv6 in.
  • Dynamisch virtuele netwerkfuncties toevoegen wordt behandeld door Eyle Brinkhuis van Surfnet onder het mom van: laat de traditionele netwerken los.
  • Het inzetten van CEPH als primaire storage voor je datacenter door Stefan Koopman.

Het komt niet vaak voor dat een symposium een deurbeleid heeft en hier gaat het niet om de vraag of men wel of geen witte sportschoenen mag dragen, maar om de vraag of de recruiter ook accountmanager of van sales is: dan hoeft hij/zij niet te komen.

Meer over

Projectmanagement

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    eigenwijs overmoed overconfidence
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: phishing nummer één wegens overmoed, klok tikt voor cio’s (en meer)

    OpinieWerkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    AchtergrondCarrière

    Gazonnetje of golfbaan maaien via de cloud

    OpinieData & AI

    Het is niet alles goud wat er blinkt: belang van pragmatisme rondom ai

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    OpinieInnovatie & Transformatie

    20 jaar tech: 10 lessen in leiderschap en groei

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs