Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Dit zijn de beste marketingprogramma’s van fabrikanten!

27 augustus 2019 - 08:023 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieChannelweb
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Channelweb nomineert in het kader van zijn Channel Awards 2019 vijf marketingprogramma’s van ict-leveranciers. De genomineerden zijn bepaald door een zeskoppige vakjury. HP, HPE, IBM, Interconnect en Mendix maken nog kans om op 20 november 2019 uitgeroepen te worden tot winnaar in de categorie Best Marketing Program of the Year.

De categorie Best Marketing Program of the Year maakt onderdeel uit van de Vendor Awards binnen de Channel Awards 2019. Ook in de leverancierscategorieën Best Channel Product of the Year, Channel Challenger of the Year, Most Successful Partner Network Extension of the Year en Outstanding Channel Program of the Year heeft Channelweb de genomineerden bekendgemaakt.

De genomineerden binnen de Channel Awards 2019 zijn bepaald door een zeskoppige vakjury met daarin Fouad Allabari, managing director analytics bij HSO, Rolf van Anholt, manager products en services bij Ymor, Jaap van der Leer, software-onderzoeker bij Valori, Ruud Pieterse, information systems architect bij DXC Technology, Aleksandr Stommels, adviseur bij S-Multimedia en Peter Woods, marketing en decisioning specialist bij Pegasystems.

In deze categorie beoordeelde de jury fabrikanten van ict-producten en -technologieën die op een succesvolle manier distributeurs en/of resellers hebben geholpen met hun marketing. Ook mochten zij succesvol zelf marketing hebben bedreven in de richting van distributeurs en/of resellers in het Nederlandse ict-verkoopkanaal. De juryleden hebben afzonderlijk van elkaar alle voordrachten van een cijfer voorzien (waarbij een 10 het hoogst en een 1 het laagst was). De vijf hoogste gemiddelden werden vervolgens genomineerd. De jury kwam tot de volgende vijf overgebleven kanshebbers (in alfabetische volgorde):

  • HP Groei partnersales – Lees onderbouwing
  • HPE Sales Pro Community – Lees onderbouwing
  • IBM X-Force Command – Lees onderbouwing
  • Interconnect Discover – Lees onderbouwing
  • Mendix World – Lees onderbouwing

Stemmen vanaf 2 september

Jury Channel Awards 2019
De jury van de Channel Awards 2019, met van linksboven naar rechtsonder: Fouad Allabari, Rolf van Anholt, Jaap van der Leer, Ruud Pieterse, Aleksandr Stommels en Peter Woods. (foto’s LinkedIn)

Vanaf 2 september 2019 kan de markt stemmen voor de Channel Awards 2019. Stemmen kan tot en met zondag 27 oktober 2019. Publieksstemming bepaalt voor vijftig procent de winnaar. Ook buigen de juryleden zich over de genomineerden per categorie, een gemiddeld oordeel dat ook voor de helft de winnaar bepaalt. Op woensdag 20 november 2019 worden per categorie de winnaars bekendgemaakt. De Channel Awards 2019 worden dit jaar uitgereikt in De Polar van de Utrechtse Jaarbeurs.

Op basis van feedback uit de markt is het concept van de Channel Awards-uitreiking dit jaar aangepast. Zo is er een walking dinner, worden er meer resellers naar het evenement zelf gehaald en staat netwerken centraal. Het uitreiken van de awards wordt afgewisseld met entertainment en lekker eten en drinken. Op verzoek van belangrijke stakeholders worden de Channel Awards in twee jaar tijd ook in totaal een maand naar voren in het jaar gehaald. Dit jaar vinden de Channel Awards daarom plaats op 20 november, volgend jaar zal dit begin november 2020 zijn.

Ook aanwezig zijn?

Ook aanwezig zijn bij de Channel Awards 2019 en netwerken met vertegenwoordigers uit het Nederlandse ict-verkoopkanaal? Reserveer dan nu uw plekken bij het walking dinner en zorg dat u aanwezig bent bij de spectaculaire uitreiking in De Polar in de Utrechtse Jaarbeurs!

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Business boost
    Innovatie & Transformatie

    HP realiseert groei in partnersales

    Sales boost
    Innovatie & Transformatie

    HPE zet Sales Pro Community op

    Security awareness bewustzijn
    Innovatie & Transformatie

    IBM komt binnen X-Force Command met C-TOC

    Sales boost
    Innovatie & Transformatie

    Interconnect stimuleert partnersamenwerking met Discover

    Computercode, programmeren, computertaal
    Innovatie & Transformatie

    Mendix helpt partners en professionals met low-code

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs