Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Ekco regelt kantoorautomatisering ICT-Platform Oost Brabant

[Foto: AnnaVoloshyna/Shutterstock]
17 december 2024 - 12:32ActueelWerkplek & BeheerEkco
Rik Sanders
Rik Sanders

Ekco en ICT-Platform Oost Brabant kondigen een meerjarige samenwerking aan. Daarbij is afgesproken dat het Veenendaalse it-bedrijf verantwoordelijk is voor het migreren, beheren en doorontwikkelen van de kantoorautomatisering van de tien aangesloten woningcorporaties.

Binnen het ICT-Platform Oost-Brabant werken tien woningcorporaties samen op onder andere strategische en inkooptechnisch vlak en delen ze onderling kennis en ervaringen over applicaties, it-infrastructuur, privacy en security. Het betreft Area Wonen, Woningstichting Joost, WSZ, Woningbouwvereniging Bergopwaarts, Stichting Goed Wonen Gemert, Woonmeij, Woonstichting ‘thuis, Woningstichting Woningbelang, WoCom en aspirant lid WBV Volksbelang Helmond.

Ierland

De meeste woningcorporaties hadden hun kantoorautomatisering (ka) al in een eerder stadium uitbesteed. Dit was aan NEH en Previder. Na een nieuwe aanbesteding, begeleid door informatiseringsbureau VVA, is het ka-werk in handen gelegd van Ekco. Dit Ierse bedrijf is in 2015 opgericht en is sinds 2017 ook actief in Nederland. Ekco nam hier een aantal bedrijven over (Luna, Cloudteq, Datacomfort en Cloud2); de grootste overname was die van it-dienstverlener Iton uit Veenendaal eind 2021. Op dit moment heeft Ekco circa honderd medewerkers in Nederland en negenhonderd in Ierland en Groot-Brittannië. Naast Veenendaal zijn er locaties in Alkmaar, Rotterdam en Stadskanaal.

Ekco was al actief in de corporatiebranche (destijds nog onder de naam Iton). Een woordvoerder verwacht hier verder te kunnen groeien, met name vanwege de propositie rond de moderne werkplek. ‘Dit sprak het ICT-Platform Oost Brabant in ieder geval aan: het modern samenwerken met in combinatie Microsoft 365’, aldus de zegsman.

Meer over

Woningcorporaties

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    ActueelOverheid

    Fujitsu it-partner lekke kantoorautomatisering OM

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs