Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Unit4 haalt met Simon Paris nieuwe ceo binnen om groeiambitie te realiseren

Simon Paris.
13 januari 2025 - 11:54ActueelSoftware & DevelopmentUnit4
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Bedrijfssoftwareleverancier Unit4 heeft een nieuwe ceo: Simon Paris. Hij neemt het stokje over van Mike Ettling. De nieuwbakken topman was eerder werkzaam in managementfuncties bij SAP en Infor en gaat nu leiding geven aan Unit4 dat het vizier op een omzet van een miljard euro heeft gericht.

In zijn laatste rol was Paris actief als ceo voor Finastra, een wereldwijde leverancier van financiële diensten en software. Unit4 meldt dat voorganger Ettling in de zes jaar dat hij aan het roer van de erp-leverancier stond, het bedrijf heeft getransformeerd naar een cloudleverancier. De terugkerende omzet uit saas-contracten is volgens het bedrijf goed voor tachtig procent van de totale omzet.

Volgens Unit4 is de wisseling van de ceo-positie nauwgezet gepland en stond dus vast dat Ettling de leiding zou overdragen aan Paris. Het bedrijf laat desgevraagd weten dat het nog niet helemaal bekend is wat de vertrekkend ceo gaat doen. ‘Hij heeft ervaring opgedaan met het transformeren en laten groeien van Unit4 onder private-equityeigendom. Hij wil deze vaardigheden in de praktijk brengen en high-potential technologiebedrijven ondersteunen bij hun ontwikkeling en succes.’

In het persbericht over de benoeming spreekt Unit4 de ambitie uit om te groeien tot een omzet van een miljard euro. Een tijdspad waarop dit bereikt moet worden, wil het bedrijf niet geven. De jaaromzet van Unit4, dat eigendom is van investeerder TA Associates, komt volgens analisten momenteel uit op ruim achthonderd miljoen euro.

Volgens zijn voorganger Ettling heeft Paris het vermogen om teams te inspireren en beschikt hij over de visie die nodig is om Unit4 door zijn volgende groeifase te loodsen. Paris is actief vanuit de Unit4-vestiging in Londen.

Meer over

ceo

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Kort: Zweeds Vitec koopt Autonet, Plate ruimt AWS in voor Info Support (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Software & Development

    Kort: Jaarcijfers SAP, ServiceNow en IBM, samenwerking DNA Services en Qargo (en meer)

    Software & Development

    Wat Python en Tadej Pogacar met elkaar gemeen hebben

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nationale coalitie voor neuromorphic computing, Rotterdams Last Mile Solutions helpt DHL (en meer)

    Software & Development

    300 miljoen voor inbouw ai-agenten in hotelsoftware Mews

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs