Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Computable zoekt beste ict-opleider van 2025

[Foto: izzuanroslan/Shutterstock.com]
03 februari 2025 - 12:18ActueelCarrière
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Ict-vaktitel Computable zoekt ook in 2025 weer de beste ict-opleider van Nederland. Het laat studenten/trainees hun opleider beoordelen op vijftien verschillende onderdelen. Dit leidt tot een gemiddeld eindcijfer per opleidingsinstelling. Het onderzoek loopt tot en met eind december en is in samenwerking met Enigma Research. De beste ict-opleider maken we bekend in de Computable Career Guide die vanaf juni verschijnt.

Het ict-opleidersonderzoek zoekt studenten, cursisten en trainees die een ict-opleiding volgen of dit in het afgelopen jaar hebben gedaan. Dit geldt voor zowel fulltime-studenten als om- en bijscholers. Studenten/trainees kunnen hun opleider in het onderzoek beoordelen op verschillende aspecten. Denk aan het lesaanbod, de actualiteit van de lesstof, het aansluiten van het onderwijs op de praktijk, het niveau van de docent, de toetsingsmogelijkheden en de waarde van het diploma of certificaat.

Daarnaast beoordelen studenten/trainees hun opleider op specifieke ict-onderwerpen waar zij zich tijdens hun opleiding of training het meest mee bezig houden. Hier gaat het om ontwikkelingen als artificiële intelligentie, big data, business analytics, digitale transformatie, security en softwareontwikkeling.

Spiegel

Uiteindelijk levert het onderzoek een gemiddeld eindcijfer per ict-opleider en per deelgebied. Dit cijfer kan als spiegel dienen voor de deelnemende organisaties. Ook zijn via een nulmeting jaarlijks kpi’s op te stellen om de organisatie intern te verbeteren. Computable stelt op verzoek alle gegevens per ict-opleider beschikbaar.

De resultaten van het ict-opleidersonderzoek verschijnen in de Computable Career Guide van juni 2025. Respondenten kunnen deze jaargids hier gratis aanvragen. In het magazine verschijnen ook de resultaten van het jaarlijkse ict-werkgeversonderzoek.

Bent u de beste ict-opleider?

Wilt u zich in 2025 tot beste ict-opleider laten kronen? Spoor uw studenten/trainees dan aan om deel te nemen aan het ict-opleidersonderzoek. Let op dat voor een oordeel en een plekje op de ranglijst er voldoende respondenten per organisatie vereist zijn. Computable adviseert daarom om het onderzoek onder uw studenten te promoten.

Doe nu mee!
Het ict-opleidersonderzoek loopt tot en met 28 februari 2025. De komende weken is het voor (oud-)studenten, cursisten en trainees mogelijk om hun opleider te beoordelen in het ict-opleidersonderzoek.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Systeembeheerder blaast rechtszaak Coornhert af

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    AchtergrondCarrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Eddie van Marum
    Carrière

    Hoe de overheids-it minder afhankelijk wordt van externen

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersecurity is business

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs