Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Application & Data Security » Cloud Security

ServiceNow koopt cybersecbedrijf Armis voor 7,75 miljard dollar in grootste overname ooit

24 december 2025 - 11:00ActueelCloud SecurityServiceNow
William Visterin
William Visterin

ServiceNow heeft een akkoord bereikt om het cybersecuritybedrijf Armis over te nemen voor 7,75 miljard dollar in cash. De deal, de grootste in de geschiedenis van de enterprise software-maker, onderstreept de strategische verschuiving van ServiceNow naar cybersecurity. De overname moet ServiceNow’s marktpotentieel voor security- en riskoplossingen meer dan verdrievoudigen en het bedrijf sneller richting autonome, proactieve cybersecurity brengen.

De aandacht van ServiceNow voor security is niet nieuw, maar met deze deal schakelt het bedrijf een versnelling hoger. ServiceNow’s security- en riskbusiness overschreed in het derde kwartaal van 2025 al de grens van een miljard dollar aan jaarlijkse contractwaarde, maar met Armis versnelt het bedrijf zijn ambities aanzienlijk.

Armis, opgericht in 2015 en gewaardeerd op 6,1 miljard dollar in een financieringsronde in november, specialiseert zich in cyber exposure management en cyber-fysieke security. Het bedrijf beheert cyberrisico’s over het volledige aanvalsoppervlak in it, operational technology (ot), medische apparaten en andere omgevingen voor bedrijven, overheden en kritieke infrastructuur wereldwijd.

Hun platform wordt vaak ingeschakeld door grote organisaties, waaronder naar eigen zeggen meer dan 35 procent van de Fortune 100-bedrijven en zeven van de Fortune 10.

Strategische security-focus

Amit Zavery, president, chief operating officer en chief product officer bij ServiceNow, benadrukt de strategische visie: ‘ServiceNow bouwt het securityplatform van morgen. In het tijdperk van agentic ai zijn intelligent trust en governance -die elke cloud, elk asset, elk ai-systeem en elk apparaat omspannen – non-negotiable als bedrijven ai op lange termijn willen opschalen.’

De overname is de nieuwste in een reeks security-acquisities. In recente maanden kocht ServiceNow beveiligingsbedrijf Veza, ai-bedrijf Moveworks voor 2,85 miljard dollar en salesautomatiseringsplatform Logik.ai. Cfo Gina Mastantuono verklaarde intussen tegenover Reuters dat de security-stack met Armis intussen ‘zeer goed gepositioneerd’ is en dat het bedrijf geen verdere overnames in het securitydomein nodig heeft.

Meer over

Cloud securityOT security

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Digitale werkplek

    Kort: Rijk neemt Eset in de arm, actie Extinction Rebellion tegen datacenter Microsoft (en meer)

    Cloud Security

    Kabinet blijft vaag over uitbreiding datacenters in Nederland

    Cloud Security

    UWV kan door met Microsoft Copilot, na stopzetten Mistral

    Cloud Security

    OT monitoring herzien: van inzicht naar daadwerkelijke risicoreductie

    Cloud Security

    Kort: Hack beïnvloedt omzet binnen 24 uur, Oranje-kijkers massaal online (en meer)

    Cloud Security

    De Cloud Act en digitale soe­ve­rei­ni­teit ontrafelt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs