Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

PROJAXION benoemd tot Apple Authorized Reseller

07 december 2010 - 12:14ActueelCloud & InfrastructuurPROJAXION

PROJAXION, specialist op het gebied van logistieke-ketenregie en e-commercebackoffice, is benoemd tot Apple Authorized Reseller. Het bedrijf intensiveert hiermee de bestaande samenwerking met Apple. Als officiële reseller heeft PROJAXION direct toegang tot Apple-productinformatie en -trainingen.

PROJAXION kan als officiële Apple Authorized Reseller de dienstverlening voor gesloten klantgroepen, zoals educatieve instellingen en personeelsverenigingen van bedrijven, verder verbeteren. In overleg met deze klantgroepen wil het bedrijf notebookprojecten en salesprogramma’s verder uitbreiden en zijn diensten verder doorontwikkelen en aanbieden.

PROJAXION en Apple werken al enige tijd succesvol samen. Zo voerde PROJAXION recent het projectmanagement voor een Apple-project bij het Mediacollege Amsterdam. Dit college biedt opleidingen voor creatieve, technische en technologische beroepen en voor management- en productiefuncties. De leerlingen van de verschillende beroepsopleidingen, met name de grafische, stellen specifieke eisen aan notebooks en laptops. PROJAXION zorgde voor de installatie van zestien verschillende hardware-, software- en systeemconfiguraties, afhankelijk van de eisen die per opleiding en specialisatie gesteld worden. De leerlingen konden, via een speciaal voor dit doel ontwikkelde website, hun bestelling plaatsen en profiteerden van de geboden studentenkortingen op hardware en software.

"Wij zijn erg blij met de benoeming tot Apple Authorized Reseller. Apple maakt kwaliteitsproducten die wij leveren in projecten voor ons brede klantenbestand", zegt Hugo Leyte, directeur van PROJAXION. "Het succesvolle project op het Mediacollege is een goed voorbeeld van een geslaagd project met Apple-producten."

"PROJAXION heeft de coördinatie en het projectmanagement van ons Apple-project zeer professioneel uitgevoerd", zegt Rob van Velzen, ICT-manager op het Mediacollege in Amsterdam. "Bijzonder is, dat het bedrijf een totaaloplossing op basis van Apple-technologie biedt, inclusief nazorg. Alles is naar tevredenheid afgeleverd en uitgevoerd."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs