Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Volgende week Europese iPhone?

14 september 2007 - 06:38ActueelCloud & InfrastructuurApple

Apple lanceert mogelijk volgende week dinsdag de langverwachte iPhone in Europa. Het Amerikaanse bedrijf heeft een uitnodiging verstuurd voor een persconferentie in Londen zonder in details te treden.

Ondanks allerlei geruchten is tot dusverre geen enkele samenwerking met een Europese telecomaanbieder bevestigd. De Financial Times wist in augustus nog te melden dat Apple samen met T-Mobile, O2 en Orange de iPhone zal introduceren in resp. Duitsland, Engeland en Frankrijk, maar de bedrijven hebben dat tot dusverre ontkend. Een uitgelekte advertentie wijst  evenwel op een Duitse introductie van T-Mobile in november.

Ton van Garderen, directeur Apple Benelux, wist maandag tijdens de presentatie van de nieuwe iPods in Amsterdam niet beter dan dat er nog geen enkele deal is afgesloten "wat je ook links en rechts mag lezen"

Mogelijk gaat het dinsdag alleen om de Britse introductie. De grote vraag is of Apple dan een echte 3G-variant van de iPhone zal presenteren. De Amerikaanse variant, verkocht via AT&T, is een GPRS toestel. Ook gaan er geruchten dat de Europese iPhone 16 GB geheugen heeft.

De aankondiging dinsdag in de Apple Store in Regent Street komt in elk geval ruim voor de jaarlijkse Apple Expo in Parijs, die op 25 september zijn deuren opent.

In Nederland wordt de iPhone niet voor volgend jaar verwacht. De Nederlandse organisatie is volgens Van Garderen niet actief betrokken bij onderhandelingen met telecombedrijven. In Nederland zijn inmiddels al wel enkele gehackte iPhones in omloop.

Apple heeft zondag zijn 1 miljoenste iPhone verkocht. Er waren slechts 74 dagen nodig om deze mijlpaal te bereiken. Bij de iPod duurde dat twee jaar. Eind volgend jaar moeten er wereldwijd 10 miljoen iPhones zijn verkocht.

 

 

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs