Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BMC Software verder richting middenmarkt

02 juni 2006 - 08:18ActueelGovernance & PrivacyBMC Software
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

De overname in 2004 van Magic betekende al een verschuiving richting het middensegment, nu gaat BMC Software nog steviger de middenmarkt omarmen. Eerder dit jaar werden verschillende nieuwe oplossingen gelanceerd die dit ondersteunen, strategisch gezien volgen nu de volgende stappen.

Het komende jaar gaat BMC Software actief op zoek naar nieuwe klanten in het middensegment om deze te gaan bedienen via het eigen partnerkanaal. Vincent Harmsen, countrymanager emerging growth and channels, denkt dat het huidige aantal BMC-resellers voldoende is om de toename van het aantal klanten op te vangen, maar toch is hij op zoek naar uitbreiding van het huidige aantal. “We hebben onze partners gesegmenteerd op basis van focus op het middensegment of op enterprises. Daarbij hebben we mede gelet op de verschillende karakteristieken van beide markten en dus ook de behoefte aan verschillende aanpakken vanuit de partner. Eerder dit jaar introduceerde wij IT Systems Management Express (ITSME) wat is afgestemd op specifieke wensen van kleinere en middelgrote organisaties en een toename heeft laten zien in vraag naar onze oplossingen. Daarom gaan we ons nu nog meer op dit segment richten en zoeken we hier nieuwe partners voor.”

Servicemanagement
Na Magic is ITSME een verdere ‘finetuning’ van BMC’s marktbenadering. Om de huidige resellers en nieuwe partners hiermee bekend te maken, gaat BMC zijn verkooppartners trainen. Binnenkort moeten de partners ook een certificaat behalen om klanten met ITSME te kunnen bedienen. “Wij gaan resellers met hun promotie helpen en ondersteunen ze bij het ‘winnen’ van klanten”, vervolgt Harmsen zijn verhaal. “Het is een volgende fase om ook in de middenmarkt geïntegreerd it-management te realiseren en het vergt een heel ander servicemodel van onze partners. Zij moeten goed kijken naar het klantgedrag en de business-behoefte om deze service managementoplossingen succesvol te kunnen verkopen. Maar daar staan dan wel flinke verdiensten tegenover door gezonde marges en de mogelijkheid consultancy te leveren. De markt zal flink gaan groeien en voor zover ik het kan inschatten, zijn we momenteel de enige die een dergelijk geïntegreerde service- en systeemmanagementoplossing voor kleinere en middelgrote organisaties kunnen leveren.”

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Anti-phishingtraining sorteert nauwelijks effect

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs