Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Neopost komt met intelligente frankeermachine

10 december 2012 - 14:15ActueelGovernance & PrivacyNeopost B.V.
externe partij
externe partij

Met de introductie van de IS-6000 voegt Neopost een intelligente frankeermachine voor hoge volumes toe aan de lijn postverwerkende systemen. Kenmerkend voor de Neopost IS-6000 zijn de snelheid, betrouwbaarheid, kostenbeheersing en het gebruiksgemak. De snelle en robuuste IS-6000 is de oplossing die voldoet aan alle eisen om elke dag garant te staan voor professionele verwerking van de post en is vooral geschikt voor organisaties met hoge volumes.

De IS-6000 van Neopost is aanpasbaar aan de behoeften van een organisatie. Het modulaire ontwerp biedt de mogelijkheid om de componenten, applicaties en opties aan te schaffen die relevant zijn. De IS-6000 is voorzien van een nieuwe, intelligente vaste printkop; ontworpen om oneindig lang mee te gaan en die ook Port Betaald stempels kan afdrukken. Deze nieuwe inkt- en afdruktechnologie biedt een optimaal rendement op de investering. 

De IS-6000 werkt met alle soorten enveloppenafmetingen tot 20 mm dikte, van briefkaart tot C4-envelop. Dankzij de hoge capaciteit enveloppentoevoer met real-time bijvulmogelijkheid is er de mogelijkheid om meer dan 18 cm te stapelen en extra poststukken toe te voegen als de machine in gebruik is. Daardoor wordt het aantal onderbrekingen verlaagd en de productiviteit verhoogd.
Het Mixed Mail Feeding toevoerstation sorteert de post voor. De automatische transportband is gesynchroniseerd met het toevoerstation en biedt een hoge opslagcapaciteit voor gefrankeerde post. Het systeem is uitgerust met een dynamische weegschaal met een gepatenteerd vierpuntsdetectiesysteem. Elke envelop wordt direct gewogen en gemeten. Zendingen worden automatisch met het juiste tarief gefrankeerd, volgens de actuele posttarieven. Om te voldoen aan de eisen van grootschalige, professionele postzendingen zijn de beschikbare snelheden 210, 260 of 300 brieven per minuut.
 
De IS-6000 is permanent verbonden met de servers van Neopost en maakt zo gebruik van de diagnose- en supportdiensten op afstand. Dat garandeert maximale beschikbaarheid.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    eEvidence shoot first
    Governance & Privacy

    eEvidence: goodbye privacy, vaarwel digitale soevereiniteit

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Ook Zwitserland wil soevereine cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    Governance & Privacy

    Logius: DigiD is en blijft Nederlands

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs