Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Activision, Apple en Sony winnen Gouden Steeksleutel

31 december 2010 - 10:32ActueelIT Strategy & GovernanceTweakers
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Activision, Apple en Sony zijn als winnaars uit de bus gekomen bij de Tweakers.net Gouden Steeksleutel-verkiezing. De drie fabrikanten wisten in meerdere categorieën hun nominatie te verzilveren. In totaal zijn er ruim 200.000 stemmen uitgebracht.

Tweakers.net, een zustersite van channelweb.nl, organiseerde dit jaar voor het vierde jaar op rij de Gouden Steeksleutel-verkiezing. Deze publieksprijs wordt toegekend aan fabrikanten of technologie- en elektronica-producten die door bezoekers van Tweakers.net zijn verkozen.

Bezoekers van Tweakers.net konden tussen 6 en 26 december in diverse categorieën hun stem uitbrengen op het in hun ogen beste product in 23 categorieën, variërend van laptops, grafische kaarten en processors tot televisies, digitale compactcamera’s en mobieltjes.

"Uniek aan deze verkiezing is dat bezoekers van Tweakers.net niet alleen hun stem hebben uitgebracht, maar ook verantwoordelijk zijn geweest bij het tot stand komen van het lijstje genomineerde producten", aldus Wilbert de Vries, hoofdredacteur van Tweakers.net. "Bezoekers van Tweakers.net zijn bovengemiddeld geïnteresseerd in elektronica en technologie. Zij volgen technologische ontwikkelingen op de voet en weten als geen ander welke producten een prijs verdienen. Het winnen van een Gouden Steeksleutel met de Tweakers.net-community als ‘vakjury’ maakt een uitverkiezing tot een belangrijke onderscheiding binnen de branche."

Via goudensteeksleutel.nl konden geregistreerde bezoekers van Tweakers.net hun stem uitbrengen. In totaal zijn er maar liefst 201.809 stemmen uitgebracht, een kwart meer dan vorig jaar. Net als vorig jaar heeft Apple in de meeste categorieën gewonnen. Deze fabrikant gaat aan de haal met een Gouden Steeksleutel in de categorieën laptop, smartphone en tablet met respectievelijk zijn MacBook Pro 15", iPhone 4 en iPad. Sony wint in de categorieën compactcamera en e-reader met respectievelijk zijn Cybershot DSC-HX5V en PRS650.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Signalen van misbruik PHP-lekken, maar risico lijkt kleiner dan gevreesd

    Security & Risk

    Politie start strafrechtelijk onderzoek naar cyberaanval op Albert Heijn

    Datacenter & Infrastructure

    Google krijgt wind van voren na kaalslag in Fins bos

    IT Industry news

    Ctac in rode cijfers door bankroet Belgische klant

    IT Strategy & Governance

    Kort: Zorgen om verkeerssoftware Rijkswaterstaat, Canon introduceert edr voor printomgeving (en meer)

    Security & Risk

    Microsoft slaat alarm over ai-cyberaanvallen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs