Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Future: Fast Forward

15 mei 2018Governance & Privacy

Wat brengen de komende 10 jaar aan data-gedreven innovatie? Om u te helpen een visie te vormen op hoe digitale innovatie ook uw business gaat veranderen, interviewde Motion10 enkele visionairs op het gebied van data en innovatie in het Nederlandse bedrijfsleven. In de serie Future: Fast Forward publiceren we interviews met onder andere Microsoft CEO Ernst-Jan Stigter en Trendwatcher Vincent Everts.

Als steeds meer beslissingen op basis van data worden gemaakt, en algoritmen of software zelfsturend kunnen opereren; welke waarde kunnen mensen in organisaties dan nog toevoegen? En hoe? Welke impact heeft dat op samenwerken, en op leiderschap?

Madelein Smit: “Van nieuwe leiders worden nieuwe dingen gevraagd. Om te stimuleren, om te verbinden. Maar het hiërarchisch/militaire model is over.”

Uw visie op de impact van digitale innovatie op uw business

In de serie Future: Fast Forward beschrijven we de impact die trends op het gebied van digitale innovatie zullen hebben op vijf aspecten van uw bedrijfsvoering. Om u te helpen een visie te vormen op hoe digitale innovatie ook uw business gaat veranderen, binnen de komende tien jaar.

Trends in digitale technologie

In de serie gaan we er vanuit dat de zich snel ontwikkelende technologie veel veranderingen van ons vraagt. We onderscheiden vier zeer impactvolle trends voor de nabije toekomst: het IoT, het Digitale Platform-denken, Machine Learning, en de Blockchain.

Voorspellen op basis van data, en de visie van visionairs

Wat we in de serie Visie 2028 doen is gefundeerd een visie van de toekomst schetsen, op basis van research naar huidige trends. Dat onderzoek vullen we aan met interviews met enkele top-innovators uit het Nederlandse bedrijfsleven.

Lees nu het interview met Ernst-Jan Stigter

Om de visie op 2028 vorm te geven publiceren we vanaf 15 mei wekelijks een interview met één van de geïnterviewde innovators uit het Nederlandse bedrijfsleven, waaronder Madelein Smit (Executive Director bij D3cisive), Mascha Driessen (Senior Director Strategic Search Western Europe, Microsoft), Ernst-Jan Stigter (CEO Microsoft Nederland) en Vincent Everts (Trendwatcher).

“Data is de nieuwe munteenheid, maar ook de nieuwe grondstof voor persoonlijke groei.” – Ernst-Jan Stigter, CEO Microsoft Nederland.

Lees het interview met Ernst-Jan Stigter nu op www.motion10.nl, en kijk met ons mee naar de toekomst.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AP: Zonder duidelijke waarden dreigt het Wilde Westen van generatieve ai

    Data & AI

    Databescherming is geen compliance-probleem meer

    Governance & Privacy

    Waarom raden van bestuur anders naar cybersecurity moeten kijken

    Overheid

    Capgemini verkoopt Amerikaanse dochter na ICE-rel

    Carrière

    Nieuwe Epstein-files brengen Gates opnieuw in verlegenheid

    Overheid

    Coalitieakkoord: AIVD en MIVD snel aan nieuwe tech helpen en nadruk op digitale autonomie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs