Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Vanco in ‘Challenger’-kwadrant van 2007 Magic Quadrant

20 augustus 2007 - 14:37ActueelNetworkingVanco

Virtual Network Operator (VNO) Vanco is door Gartner, Inc. gekwalificeerd als Challenger in het 2007 Magic Quadrant voor Global Network Service Providers (NSP’s). Het Gartner Magic Quadrant is een grafische weergave van een specifieke markt op een bepaald moment, in dit geval de markt voor leveranciers van vaste, wereldomvattende oplossingen voor bedrijfsnetwerken.

Vanco is genoemd als Challenger op basis van twee criteria. Zo kijkt Gartner naar een totaalvisie waarin marktinzicht, marketing-, sales-, product-, industrie- en geografische strategieën, businessmodel en innovatiekracht in balans zijn. Daarnaast moeten leveranciers van netwerkoplossingen in staat zijn om die visie om te zetten in activiteiten en diensten. Hierbij staan volgens Gartner realisatievermogen, sales-prijsstelling, marktrespons en resultaten, marketing, klantervaringen en bedrijfsvoering centraal.

Allen Timpany, oprichter en Chief Executive Officer van Vanco: "We beschouwen het opnemen van Vanco in het 2007 Global Magic Quadrant als een historisch moment en een keerpunt in hoe de industrie naar ons kijkt. Het door Vanco ontwikkelde VNO-model kan zich nu meten met de grootste Asset-Based Carriers in de wereld. Wij zijn het enige bedrijf dat zich volledig richt op zakelijke netwerkbehoeften. Wij hoeven geen afweging te maken tussen wat het beste is voor bedrijfsnetwerkklanten en de behoeften van de consument en het mkb, zoals onze ABC-concurrenten wel moeten. Wij onderscheiden ons door ons 'asset-light'-model waarmee klanten toegang krijgen tot alle in de markt verkrijgbare oplossingen en technologieën. Daarnaast onderscheiden we ons door onze toewijding op het gebied van klantenservice en het leveren van oplossingen die rekening houden met veranderende behoeften."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs