Ericsson en Dell werken samen om ervoor te zorgen dat gebruikers onderweg altijd online zijn met de nieuwe generatie Dell-notebooks die triband HSPA mobiele breedbandnetwerken ondersteunen. Binnen de samenwerking biedt Dell ingebouwde HSPA mobiele breedbandmodules van Ericsson.
HSPA is mobiele breedbandtechnologie met meer dan 185 commerciële HSPA-netwerken wereldwijd, die meer dan een miljard afnemers bedienen. De ingebouwde mobiele breedbandmodule, die naadloos is geïntegreerd met en geoptimaliseerd voor notebooks, biedt hoge download- en upload-prestaties bij een laag stroomverbruik. De module heeft eveneens een GPS-ontvanger die gebruikt kan worden voor positioneringsapplicaties.
"Consumenten gebruiken notebooks meer en meer voor toegang tot diensten die ze voorheen alleen konden gebruiken via een vaste of WiFi-verbinding", zegt Mats Norin, vice president mobile broadband modules bij Ericsson.
"Door samen te werken met Ericsson voor ingebouwde HSPA in onze notebooks komen we tegemoet aan de verwachtingen van onze klanten, die overal en altijd toegang willen tot belangrijke informatie tegen snelheden waar ze aan gewend zijn geraakt", zegt John Thode, vice president small devices, Dell Consumer Group.