Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Java Beans online te koop

11 maart 1999 - 23:00AchtergrondCloud & Infrastructuur
Roy op het Veld
Roy op het Veld

Flashline.com, een nieuwe speler op de markt voor herbruikbare softwarecomponenten, heeft zijn ‘Beans by Design’-diensten gepresenteerd.

Deze service combineert het extern laten ontwikkelen van componenten Java-software, Java Beans, met een anoniem veilingsysteem dat softwarebouwers via Internet verbindt met klanten. In principe opereert het jonge bedrijf uit het Amerikaanse Cleveland als een makelaar en tussen kopers en Java-ontwikkelaars. Tevens zorgt Flashline.com voor de afwikkeling van transacties.
Directeur Charles Stack wil de Internetmarkt voor herbruikbare softwarecomponenten gestalte geven. De onderneming begint met Java-componenten, maar komt op termijn ook met een service voor Active-X en Corba-producten. Stack claimt dat bedrijven grote besparingen kunnen realiseren door gebruik te maken van herbruikbare componenten, zowel wat tijd als wat kosten betreft. Hij spreekt in dit verband over een factor tien. Hoewel het idee van herbruikbare software niet nieuw is, is een makelaarsfunctie via Internet wel nieuw. De technische problemen van het op elkaar afstemmen van de losse componenten zijn daarmee echter niet opgelost.

Voldoen niet

"Bedrijven stropen vaak Internet af op zoek naar bruikbare softwarecomponenten. Als ze al bestaan, voldoen ze meestal niet precies aan hun specificaties", meent Stack. ‘Beans by Design’ is zodanig opgezet dat bedrijven zaken doen met de voor hun meest geschikte software-ontwikkelaar. Flashline heeft ongeveer tweehonderd ontwikkelaars in veertien landen die participeren in het programma. "We hopen deze markt te ontwikkelen en ons brood te verdienen met het wederverkopen van componenten."
Klanten kunnen op de website van Flashline een ‘Bean request’ indienen, met de specificaties en de deadline. Zowel klanten als ontwikkelaars blijven anoniem. Alle geregistreerde ontwikkelaars ontvangen de aanvraag via e-mail. Ze kunnen vervolgens vragen stellen en uiteindelijke inschrijven op het ‘project’. Via een soort veiling wordt de aannemer van het project geselecteerd. Flashline is verder niet betrokken bij de uitvoering van het project.  RV

Meer over

Networking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    DDA waarschuwt: ai‑golf legt zwakte datacentersector bloot

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 sterke ict-projecten in het mkb

    Data & AI

    Nominaties: 10 veelbelovende tech startups

    Cloud & Infrastructuur

    Nominaties: 10 grootzakelijke projecten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs