Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Absolute kondigt Computrace Mobile aan voor BlackBerry smartphones

11 maart 2009 - 15:103 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurComputrace Mobile
Redactie Computable
Redactie Computable

Absolute Software Corporation heeft Computrace Mobile voor het platform van BlackBerry gelanceerd. De nieuwe oplossing biedt activabeheer, gegevensbescherming en tracering van geo-lokalisering voor de BlackBerry smartphones.

De lancering volgt op een succesvol bètaprogramma voor geselecteerde klanten van Absolute. Zij konden Computrace Mobile voor BlackBerry smartphones testen binnen hun IT-activiteiten. John D. Halamka, CIO bij Beth Israel Deaconess & Harvard Medical School, een van de bètatesters zegt hierover: "Ik ben afhankelijk van mijn BlackBerry® voor het leiden van vijf verschillende organisaties, 100 miljoen US dollar aan jaarlijkse budgetten en 800 e-mails per dag. Dankzij Computrace Agent kan ik mijn BlackBerry® volgen via de interne GPS. Ook weet mijn staf tot op 20 meter nauwkeurig waar ik ben. In de 60 dagen dat ik Computrace Mobile heb getest, kon het 24 uur per dag geo-lokalisering traceren."

"Onze klanten hebben voorsprong op de concurrentie omdat ze hun laptops, pc’s en smartphones kunnen beheren vanuit één enkele portal. Dit verlaagt de operationele kosten en verliezen als gevolg van diefstal en inefficiënte toewijzing", aldus John Livingston, president en CEO van Absolute Software. "We blijven ons platform uitbreiden om ervoor te zorgen dat organisaties de zichtbaarheid en bescherming krijgen die ze nodig hebben om het meeste te halen uit hun investeringen in mobiele computerapparatuur.

Belangrijkste voordelen van Computrace Mobile:

Lagere IT-bedrijfskosten met de mogelijkheid om IT-activa te beheren via één enkele portal, het Absolute Customer Centre, voor de rapportage over hardware, software en gebruikersinformatie voor smartphones en mobiele computers;
Een extra laag voor gegevensbescherming en betere naleving van de wetgeving op het gebied van gegevensinbreuk door de mogelijkheid om gegevens op afstand te verwijderen;
Mogelijkheid om smartphones te traceren met behulp van geo-lokalisering en de weergave van de locatie op een kaart*.

Hoe werkt Computrace Mobile?
Nadat Computrace Mobile is geïnstalleerd en geactiveerd op de smartphones, rapporteert het elke 30 minuten activa- en locatiegegevens. IT-beheerders kunnen hardware- en softwarewijzigingen op de smartphone detecteren en dagelijkse rapporten genereren over de locaties met behulp van Google MapsTM binnen het veilige Absolute Customer Centre. Als een smartphone wordt gestolen of kwijtraakt kunnen IT-beheerders de opdracht ‘Data Delete’ verzenden via de portal van Absolute Customer Centre. Na ontvangst van deze opdracht wist de Computrace Agent gevoelige informatie op de smartphone, zodat deze uit handen van de onbevoegde gebruiker blijft.

Prijzen en beschikbaarheid
Computrace Mobile is momenteel beschikbaar voor BlackBerry-besturingssystemen met versie 4.2.1 en hoger, waaronder consumentenmodellen en alle toekomstige modellen, maar ook alle Windows Mobile® 5 en 6 handhelds zoals MOTO QTM, Palm® TreoTM en Samsung® BlackJackTM. Computrace Mobile is verkrijgbaar voor de adviesprijs van €14,95 bij een eenjarig abonnement via Absolute Software: +44 (0) 1635 30424, of ga naar www.absolute.com voor meer informatie.

*Geo-lokalisering wordt alleen uitgevoerd na toestemming van de eigenaar van het apparaat. De geo-lokaliseringsfunctie is beschikbaar voor BlackBerry-besturingssystemen met versie 4.2.1 en hoger.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner: overstap naar mainframe soms goedkoper dan bij VMware blijven

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    Cloud & Infrastructuur

    Migreren naar soevereine it? Kijk voor budget eerst naar je bestaande contracten

    Data & AI

    Kort: Albert Heijn pakt met ai broodverspilling aan, 5 jaar garantie Brother-printers (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs