Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Intermec en Cisco zorgen dat klanten contact houden met hun mobiel personeel dankzij nieuwe mobiele oplossingen voor bedrijven

07 december 2007 - 12:36ActueelCloud & InfrastructuurCiscoIntermec

Intermec (NYSE:IN) heeft met Cisco samengewerkt om interoperabiliteit te bieden tussen de robuuste multi-radio CN3-handheldcomputer en de Unified Communications-technologie en het Unified Wireless Network van Cisco. Deze combinatie biedt een mobiele zakelijke oplossing voor kleine en grote bedrijven, waarmee ze in real time contact kunnen blijven houden met hun mobiele personeel en bedrijfstoepassingen terwijl de efficiëntie in de gehele bedrijfsvoering wordt verbeterd.

"Mobiele werknemers moeten tegenwoordig meerdere apparaten gebruiken om zaken te regelen, afhankelijk van of ze binnen een mobiel of Wi-Fi-netwerk werken, wat bedrijven veel geld kost en ten koste gaat van de efficiëntie," aldus Ben Gibson, directeur van de afdeling voor mobiele oplossingen voor Cisco. "De robuuste mobiele CN3-computer van Intermec biedt consistente en uiterst veilige communicatiemogelijkheden met een enkel apparaat ongeacht de werkomgeving en toegangstechnologie."
De CN3 werkt simultaan op meerdere communicatieplatforms voor spraak en gegevens, zoals de WWAN-spraak- en gegevensservice, inclusief 3G EV-DO of EDGE- en CDMA- radio. De CN3 biedt in combinatie met de Unified Communications-technologie en het Unified Wireless Network van Cisco naadloze en uiterst veilige communicatiemogelijkheden voor locaties binnen en buiten kantoor.
De nieuwe Unified Communications-technologie van Cisco maakt het mogelijk meerdere spraak- en gegevensstreams in een enkel IP-platform te integreren, terwijl het Unified Wireless Network van Cisco een uiterst stabiele dekking binnen gebouwen biedt. Deze combinatie zorgt voor een hogere productiviteit, optimale workflows en lagere productiekosten doordat de aanschaf van meerdere communicatieapparaten overbodig wordt.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs