Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Winitu Communications introduceert EnterpriseVOIP voor het MKB

02 juni 2009 - 14:53ActueelNetworkingWinitu Communications

MKB-bedrijven kunnen tot 50% besparen op hun maandelijkse communicatiekosten als zij overstappen op bellen via internet. Het Midden- en Kleinbedrijf maakt nu nog vaak gebruik van ISDN. EnterpriseVOIP in combinatie met een moderne IP-telefooncentrale biedt een toekomstvaste totaaloplossing, die de bereikbaarheid verbetert. Dankzij de introductie van een innovatieve manier van SIP trunking hoeft een klant geen speciale voorzieningen te treffen.

EnterpriseVOIP is een communicatiedienst voor bellen via internet. De dienst werkt in combinatie met alle typen breedbandverbindingen. Bedrijven kunnen zelf bepalen welke breedbandverbinding zij gebruiken. EnterpriseVOIP biedt alle functionaliteit die een bedrijf mag verwachten van een Voice-over-IP dienst, van bellen en gebeld worden tot voicemail, nummerporteringen en gidsvermeldingen.

EnterpriseVOIP is perfect te combineren met een IP-telefooncentrale. Deze combinatie biedt een zeer betaalbare totaaloplossing met een professionele functionaliteit die tot voor kort alleen voor grote bedrijven weggelegd was.

De EnterpriseVOIP dienst is een eigen ontwikkeling van Winitu Communications, op basis van jarenlange ervaring met de ontwikkeling van IP-gebaseerde diensten en Voice over IP. De dienst is toekomstvast en stabiel opgezet. Door toepassing van een uitgekiende administratieve omgeving en een innovatieve trunking methode wordt complexiteit vermeden. Daardoor kan de telefonie-infrastructuur snel en efficiënt geleverd worden, en aangepast aan de wensen van de klant.

EnterpriseVOIP is te bestellen via www.zakelijkinternetbellen.nl in combinatie met de IP-telefooncentrale PBXnSIP en toestellen. Zakelijkinternetbellen is een samenwerkingsverband met TopIT Distributie.

EnterpriseVOIP wordt verkocht via het resellernetwerk van TopIT. Meer informatie is te vinden op www.enterpriseVOIP.nl.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs