Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Centric werft voorzichtig weer personeel

06 september 2010 - 09:10ActueelCarrièreCentric
Rik Sanders
Rik Sanders

Centric zoekt vanaf deze maand weer actief naar personeel. Voorlopig denkt de automatiseerder uit Gouda aan een tiental mensen per maand. Volgens de directie van Centric zakt de markt sinds maart niet verder terug. In sommige sectoren is er zelfs sprake van flinke groei, zoals de financiële wereld, de detailhandel en de handel. Vooral de beheerdiensten, de logistieke software en detacheringstak lopen goed.

‘Vanaf deze maand gaan wij weer voorzichtig mensen werven. Ik denk zo een acht à tien per maand’, zegt Hans Schrijver, directielid Centric. Het bedrijf telt ruim 5300 medewerkers. Schrijver stelt dat er in het algemeen op de ict-markt tot en met februari sprake was van een dalende vraag. Vanaf maart is er echter een stijgende lijn zichtbaar, vooral in een aantal bedrijfssectoren, zoals financiën, de detailhandel en de handel. Centric heeft de afgelopen maanden bijvoorbeeld veel logistieke softwarepakketten aan winkelketens verkocht. Sommige sectoren, zoals de bouw (met uitzondering van infra) en transport, blijven nog achter. De (lokale) overheid is een stabiele sector met veel terugkerende omzet.

In de pijplijn
Schrijver merkt dat de markt langzaam aan het herstellen is door de toenemende vraag naar detacheringsdiensten in dit jaar. Recent vroeg de Rabobank nog aan Centric om twintig man extra personeel voor infrastructuurdiensten. Wel plaatst hij de kanttekening dat de marges onder druk blijven staan.

Hij toont zich verder tevreden over de beheercontracten die Centric heeft binnengehaald. ‘Klanten van onze concurrenten stappen over naar ons.’ Zo wist Centric eind 2009 een beheercontract van Atos Origin bij bouwbedrijf Heijmans los te weken en rondde het de migratie afgelopen juli af. Ook regelt het in plaats van IBM vanaf begin dit jaar de helpdesk- en onsite-activiteiten bij advies- en ingenieursbureau DHV. ‘Er zitten ook nog grote projecten in de pijplijn’, aldus Schrijver.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Beursgang SpaceX verandert ai‑­land­schap

    Werkplek & Beheer

    Bonden geven groen licht voor sociaal plan ASML

    Carrière

    Dijkbewaking: high performers weten wát ze moeten beschermen

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    Carrière

    Nominaties: wie wordt CxO van het jaar?

    Carrière

    Nominaties: wie wordt it-talent van het jaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs