Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Juniper komt met OCX1100-switch

09 december 2014 - 09:06ActueelCloud & InfrastructuurJuniper Networks
externe partij
externe partij

Juniper Networks introduceert de OCX1100. Dit is de eerste switch die een hardwareontwerp conform de richtlijnen van het Open Compute Project (OCP) combineert met Junos OS, een netwerkbesturingssysteem van carrier-kwaliteit. De nieuwe oplossing biedt organisaties die grootschalige datacenters bouwen een open, kostenefficiënt en losgekoppeld switching-platform.

De Juniper Networks OCX1100 biedt grote cloud-providers in de praktijk bewezen software en open source netwerkhardware die de installatie, integratie en ondersteuning sterk vereenvoudigt. OCX1100 draait op een geoptimaliseerde versie van Junos die op Linux is gebaseerd. Dit besturingssysteem voorziet in alle functionaliteit voor het gebruik van de switch in L3-netwerken.

De OCX1100 biedt daarnaast een reeks van open software-interfaces en automatiseringsmogelijkheden, als open op standaarden gebaseerde programmeerbare interfaces, met inbegrip van Python. Dit maakt interactie mogelijk tussen Junos en op maat ontwikkelde scripts en applicaties. Ook is er ondersteuning voor een native installatie van tools zoals Puppet en Chef in Junos. Dit maakt het mogelijk om programmeer- en provisioning-processen te automatiseren. Standaard is verder real-time programmeren van vluchtige tabellen met Junos software development kits (SDK) en biedt de OCX1100 de Open Network Install Environment (ONIE) ter ondersteuning van loskoppeling en het gebruik van netwerkbesturingssystemen van externe leveranciers, zodat klanten niet aan een specifieke leverancier zitten vastgepind.

Juniper werkt samen met de toonaangevende original device manufacturer (ODM) Alpha Networks aan de ontwikkeling van het hardwareontwerp, dat ter evaluatie bij het OCP is ingediend. De goedkeuring van het ontwerp vindt naar verwachting plaats op het moment waarop de switch zijn marktintroductie beleeft. De OCX1100 biedt het bijkomstige voordeel van toegang tot alle technische ondersteuningsdiensten van Juniper voor de hardware en software.

Meer over

LinuxNetwerkenOpensourceSwitches

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Met eSim voor iot is SGP.32 een feit

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    NSDC: Nederlandse datacenters achtergesteld bij Amerikaanse hyperscalers

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse cloudcoalitie vormt front tegen Amerikaanse dominantie

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Cloud & Infrastructuur

    Na kritisch AcIC­T‑ad­vies zet DUO eindelijk vaart achter migratie naar ODC-Noord

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs